Promo4Brands, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35705892
DIČ: 2020265104
IČ DPH: SK2020265104
Ondrejovova 888/11, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ondrejovova 888/11, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 20. 12. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1997
Spisová značka: Sro/12822/B
Predmet podnikania (výber): vydavateľská činnosť; reklamná a propagačná činnosť; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dominik Bovan od 6. 6. 2023
    konateľspoločník
  • Ing. Radko Bovan od 25. 7. 2017
    konateľspoločník
  • Jana Bovanová od 1. 1. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Promo4Brands, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 65 % na 750 € a tržby jej narástli o 62 % na 26,0 tis. €.

26,0 tis. €
Tržby
750 €
Zisk
61,0 tis. €
Aktíva
49,6 tis. €
Vlastné imanie
19 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 2,0 tis., 2022 2,6 tis., 2023 11,3 tis., 2024 455, 2025 75020202,0 tis.20222,6 tis.202311,3 tis.20244552025750
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 12,1 tis., 2022 18,5 tis., 2023 43,7 tis., 2024 16,0 tis., 2025 26,0 tis.202012,1 tis.202218,5 tis.202343,7 tis.202416,0 tis.202526,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 26,0 tis. € 750 €
2024 16,0 tis. € 455 €
2023 43,7 tis. € 11,3 tis. €
2022 18,5 tis. € 2,6 tis. €
2020 12,1 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie49,6 tis. €
  • Záväzky11,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Promo4Brands, s.r.o. v konkurze?

Promo4Brands, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Promo4Brands, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Promo4Brands, s.r.o. tržby 26,0 tis. €.

Je firma Promo4Brands, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Promo4Brands, s.r.o. dosiahla zisk 750 €.

Je Promo4Brands, s.r.o. platiteľom DPH?

Promo4Brands, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Promo4Brands, s.r.o. sídli?

Promo4Brands, s.r.o. má sídlo na adrese Ondrejovova 888/11, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026