EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35700891
DIČ: 2020356382
IČ DPH: SK2020356382
Dvojkrížna 45, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dvojkrížna 45, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.71
Dátum vzniku: 16. 10. 1996
Základné imanie: 56,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 1996
Spisová značka: Sro/11959/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Francesco Nava od 5. 12. 2013
    konateľ
  • Luca Fabbio od 15. 7. 2004
    konateľ
  • Maria Bertucci od 5. 12. 2013
    konateľ
  • EAA - OIL, s. r. o. od 20. 10. 2010
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 76,9 tis. € a tržby jej ostali na 4,0 mil. €.

4,0 mil. €
Tržby
76,9 tis. €
Zisk
4,0 mil. €
Celkové výnosy
1,9 mil. €
Aktíva
877,6 tis. €
Vlastné imanie
54 %
Celková zadlženosť
9,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 106,6 tis., 2022 131,7 tis., 2023 115,2 tis., 2024 90,8 tis., 2025 76,9 tis.2021106,6 tis.2022131,7 tis.2023115,2 tis.202490,8 tis.202576,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,3 mil., 2022 4,0 mil., 2023 4,4 mil., 2024 4,0 mil., 2025 4,0 mil.20213,3 mil.20224,0 mil.20234,4 mil.20244,0 mil.20254,0 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,0 mil. € 76,9 tis. €
2024 4,0 mil. € 90,8 tis. €
2023 4,4 mil. € 115,2 tis. €
2022 4,0 mil. € 131,7 tis. €
2021 3,3 mil. € 106,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok108,4 tis. €
  • Zásoby428,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky81,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky326,9 tis. €
  • Finančné účty958,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie16,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie56,6 tis. €
  • Fondy zo zisku5,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov738,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie76,9 tis. €
  • Rezervy3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky44,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky967,1 tis. €
  • Bankové úvery27,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o. v konkurze?

EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o. tržby 4,0 mil. €.

Je firma EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o. dosiahla zisk 76,9 tis. €.

Je EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o. platiteľom DPH?

EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o. sídli?

EAA -OIL SLOVENSKO s. r. o. má sídlo na adrese Dvojkrížna 45, Bratislava, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026