Gyn sante s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35700424
DIČ: 2020862008
Karadžičova 39, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 39, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 10. 10. 1996
Základné imanie: 13,3 tis. €
Spisová značka: Sro/11923/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Barbora Polgárová od 10. 5. 2024
    konateľspoločník
  • MUDr. Martin Gažo od 26. 1. 2017
    konateľspoločník
  • Mgr. Zuzana Gažová od 5. 1. 2010
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gyn sante s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 15 % na 65,4 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 187,8 tis. €.

187,8 tis. €
Tržby
65,4 tis. €
Zisk
187,8 tis. €
Celkové výnosy
256,5 tis. €
Aktíva
247,9 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
75,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,9 tis., 2022 47,1 tis., 2023 59,3 tis., 2024 56,7 tis., 2025 65,4 tis.202144,9 tis.202247,1 tis.202359,3 tis.202456,7 tis.202565,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 161,7 tis., 2022 166,1 tis., 2023 185,8 tis., 2024 193,0 tis., 2025 187,8 tis.2021161,7 tis.2022166,1 tis.2023185,8 tis.2024193,0 tis.2025187,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 187,8 tis. € 65,4 tis. €
2024 193,0 tis. € 56,7 tis. €
2023 185,8 tis. € 59,3 tis. €
2022 166,1 tis. € 47,1 tis. €
2021 161,7 tis. € 44,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok32,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,1 tis. €
  • Finančné účty201,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Kapitálové fondy45,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov122,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie65,4 tis. €
  • Rezervy1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky6,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gyn sante s.r.o. v konkurze?

Gyn sante s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gyn sante s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gyn sante s.r.o. tržby 187,8 tis. €.

Je firma Gyn sante s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gyn sante s.r.o. dosiahla zisk 65,4 tis. €.

Kde firma Gyn sante s.r.o. sídli?

Gyn sante s.r.o. má sídlo na adrese Karadžičova 39, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026