TRIGON PRODUCTION s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35699507
DIČ: 2020331775
IČ DPH: SK2020331775
Hríbová 9, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hríbová 9, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.11
Dátum vzniku: 2. 10. 1996
Základné imanie: 14,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1996
Spisová značka: Sro/11837/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi, alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živ…; - sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb; - činnosť reklamnej agentúry …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Prof. Patrik Pašš od 2. 10. 1996
    konateľspoločník
  • Barbora Mikuška od 10. 10. 2017
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRIGON PRODUCTION s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 26 % na 99,0 tis. € a tržby jej klesli o 48 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
99,0 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
909,2 tis. €
Aktíva
480,3 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
−5,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 50,3 tis., 2022 192,3 tis., 2023 38,7 tis., 2024 78,5 tis., 2025 99,0 tis.202150,3 tis.2022192,3 tis.202338,7 tis.202478,5 tis.202599,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 983,1 tis., 2022 1,9 mil., 2023 2,0 mil., 2024 2,2 mil., 2025 1,1 mil.2021983,1 tis.20221,9 mil.20232,0 mil.20242,2 mil.20251,1 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,9 mil., 2023 2,6 mil., 2024 3,3 mil., 2025 1,6 mil.20211,2 mil.20221,9 mil.20232,6 mil.20243,3 mil.20251,6 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 15,2 tis., 2022 54,2 tis., 2023 13,6 tis., 2024 23,3 tis., 2025 32,9 tis.202115,2 tis.202254,2 tis.202313,6 tis.202423,3 tis.202532,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 99,0 tis. €
2024 2,2 mil. € 78,5 tis. €
2023 2,0 mil. € 38,7 tis. €
2022 1,9 mil. € 192,3 tis. €
2021 983,1 tis. € 50,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok3,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok236,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky238,6 tis. €
  • Finančné účty373,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie58,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie14,2 tis. €
  • Kapitálové fondy1,9 tis. €
  • Fondy zo zisku1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov363,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie99,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky44,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky350,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie33,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRIGON PRODUCTION s.r.o. v konkurze?

TRIGON PRODUCTION s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRIGON PRODUCTION s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRIGON PRODUCTION s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma TRIGON PRODUCTION s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRIGON PRODUCTION s.r.o. dosiahla zisk 99,0 tis. €.

Je TRIGON PRODUCTION s.r.o. platiteľom DPH?

TRIGON PRODUCTION s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRIGON PRODUCTION s.r.o. sídli?

TRIGON PRODUCTION s.r.o. má sídlo na adrese Hríbová 9, Bratislava, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026