PRONIX, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35698021
DIČ: 2020348913
IČ DPH: SK2020348913
Elektrárenská 6, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Elektrárenská 6, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.20
Dátum vzniku: 12. 9. 1996
Základné imanie: 40,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1996
Spisová značka: Sro/11696/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho ďaľšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo jeho predaja iným prevádzkova…; sprostredkovateľská činnosť; prieskum trhu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Krzysztof Górski od 30. 6. 2004
    konateľ
  • PRONIX, s.r.o. od 12. 2. 1999
    spoločník
  • Ing. Peter Štefánik od 8. 4. 2022
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť PRONIX, s.r.o. v roku 2026 dosiahla zisk 19,3 tis. € a tržby dosiahli 606,7 tis. €.

606,7 tis. €
Tržby
19,3 tis. €
Zisk
606,7 tis. €
Celkové výnosy
724,4 tis. €
Aktíva
479,1 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť
46,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,4 tis., 2022 92,0 tis., 2023 109,4 tis., 2024 53,2 tis., 2026 19,3 tis.202114,4 tis.202292,0 tis.2023109,4 tis.202453,2 tis.202619,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,0 mil., 2023 712,9 tis., 2024 562,3 tis., 2026 606,7 tis.20211,1 mil.20221,0 mil.2023712,9 tis.2024562,3 tis.2026606,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 606,7 tis. € 19,3 tis. €
2024 562,3 tis. € 53,2 tis. €
2023 712,9 tis. € 109,4 tis. €
2022 1,0 mil. € 92,0 tis. €
2021 1,1 mil. € 14,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok60,3 tis. €
  • Zásoby38,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky196,0 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok16,1 tis. €
  • Finančné účty408,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie40,0 tis. €
  • Fondy zo zisku13,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov406,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,3 tis. €
  • Rezervy3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky232,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRONIX, s.r.o. v konkurze?

PRONIX, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRONIX, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala PRONIX, s.r.o. tržby 606,7 tis. €.

Je firma PRONIX, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 PRONIX, s.r.o. dosiahla zisk 19,3 tis. €.

Je PRONIX, s.r.o. platiteľom DPH?

PRONIX, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRONIX, s.r.o. sídli?

PRONIX, s.r.o. má sídlo na adrese Elektrárenská 6, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026