S R A s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35695714
DIČ: 2020904512
IČ DPH: SK2020904512
Ružinovská 42, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružinovská 42, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 24. 7. 1996
Základné imanie: 19,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2004
Spisová značka: Sro/11482/B
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností; - finančný leasing; - operatívny leasing …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť S R A s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 44 % na 7,4 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 493,4 tis. €.

493,4 tis. €
Tržby
7,4 tis. €
Zisk
493,4 tis. €
Celkové výnosy
492,0 tis. €
Aktíva
311,3 tis. €
Vlastné imanie
37 %
Celková zadlženosť
7,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 49,9 tis., 2022 123,3 tis., 2023 −53,7 tis., 2024 13,3 tis., 2025 7,4 tis.202149,9 tis.2022123,3 tis.2023−53,7 tis.202413,3 tis.20257,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 2,9 mil., 2023 1,7 mil., 2024 849,9 tis., 2025 493,4 tis.20211,8 mil.20222,9 mil.20231,7 mil.2024849,9 tis.2025493,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 493,4 tis. € 7,4 tis. €
2024 849,9 tis. € 13,3 tis. €
2023 1,7 mil. € -53,7 tis. €
2022 2,9 mil. € 123,3 tis. €
2021 1,8 mil. € 49,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok234,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok3,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky233,2 tis. €
  • Finančné účty21,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie19 €

Pasíva

  • Základné imanie19,9 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov281,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky159,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma S R A s.r.o. v konkurze?

S R A s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma S R A s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala S R A s.r.o. tržby 493,4 tis. €.

Je firma S R A s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 S R A s.r.o. dosiahla zisk 7,4 tis. €.

Je S R A s.r.o. platiteľom DPH?

S R A s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma S R A s.r.o. sídli?

S R A s.r.o. má sídlo na adrese Ružinovská 42, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026