REGULATERM spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35694858
DIČ: 2020348715
IČ DPH: SK2020348715
Landauova 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Landauova 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 22. 7. 1996
Základné imanie: 8,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 1996
Spisová značka: Sro/11394/B
Predmet podnikania (výber): projektovanie elektrických zariadení; montáž a opravy meracej a regulačnej techniky; revízia vyhradených elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Graus od 22. 7. 1996
    konateľspoločník
  • Ing. Ján Husák od 23. 6. 2011
    prokuristaspoločník
  • Ing. Pavol Kováčik od 23. 6. 2011
    prokuristaspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REGULATERM spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 193,4 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
193,4 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
553,6 tis. €
Aktíva
416,7 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
60,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 65,2 tis., 2022 94,9 tis., 2023 128,0 tis., 2024 148,8 tis., 2025 193,4 tis.202165,2 tis.202294,9 tis.2023128,0 tis.2024148,8 tis.2025193,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 590,7 tis., 2022 874,5 tis., 2023 924,7 tis., 2024 1,2 mil., 2025 1,1 mil.2021590,7 tis.2022874,5 tis.2023924,7 tis.20241,2 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 193,4 tis. €
2024 1,2 mil. € 148,8 tis. €
2023 924,7 tis. € 128,0 tis. €
2022 874,5 tis. € 94,9 tis. €
2021 590,7 tis. € 65,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok40,2 tis. €
  • Zásoby4,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky152,4 tis. €
  • Finančné účty356,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie8,0 tis. €
  • Kapitálové fondy213,4 tis. €
  • Fondy zo zisku1,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie193,4 tis. €
  • Rezervy22,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky112,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REGULATERM spol. s r.o. v konkurze?

REGULATERM spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REGULATERM spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REGULATERM spol. s r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma REGULATERM spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REGULATERM spol. s r.o. dosiahla zisk 193,4 tis. €.

Je REGULATERM spol. s r.o. platiteľom DPH?

REGULATERM spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REGULATERM spol. s r.o. sídli?

REGULATERM spol. s r.o. má sídlo na adrese Landauova 1, Bratislava, 841 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026