ASRA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35694009
DIČ: 2020892621
IČ DPH: SK2020892621
Nádražná 28, Ivanka pri Dunaji

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nádražná 28, Ivanka pri Dunaji Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.85
Dátum vzniku: 1. 7. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/11324/B
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; prenájom bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom; sprostredkovanie obchodu …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ASRA, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 90,1 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 2,7 mil. €.

2,7 mil. €
Tržby
90,1 tis. €
Strata
2,7 mil. €
Celkové výnosy
2,2 mil. €
Aktíva
2,0 mil. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
31,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 237,7 tis., 2022 687,2 tis., 2023 −204,1 tis., 2024 140,3 tis., 2025 −90,1 tis.2021237,7 tis.2022687,2 tis.2023−204,1 tis.2024140,3 tis.2025−90,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,1 mil., 2022 4,5 mil., 2023 3,5 mil., 2024 2,8 mil., 2025 2,7 mil.20213,1 mil.20224,5 mil.20233,5 mil.20242,8 mil.20252,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,7 mil. € -90,1 tis. €
2024 2,8 mil. € 140,3 tis. €
2023 3,5 mil. € -204,1 tis. €
2022 4,5 mil. € 687,2 tis. €
2021 3,1 mil. € 237,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok464 €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Zásoby244,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky61,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky116,6 tis. €
  • Finančné účty220,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie15,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy750 €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-90,1 tis. €
  • Rezervy9,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky51,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky138,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie436 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ASRA, spol. s r.o. v konkurze?

ASRA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ASRA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ASRA, spol. s r.o. tržby 2,7 mil. €.

Je firma ASRA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ASRA, spol. s r.o. vykázala stratu 90,1 tis. €.

Je ASRA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

ASRA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ASRA, spol. s r.o. sídli?

ASRA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Nádražná 28, Ivanka pri Dunaji, 900 28.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026