MEDIAMBULANCIA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35693282
DIČ: 2020916865
Devínska Nová Ves 6646, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Devínska Nová Ves 6646, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 26. 6. 1996
Základné imanie: 6,7 tis. €
Spisová značka: Sro/11253/B
Predmet podnikania (výber): ambulancia v odboroch všeobecné lekárstvo, vnútorné lekárstvo; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alžbeta Bačiková od 22. 7. 2013
    konateľspoločník
  • Mgr. Adam Bačik od 29. 4. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDIAMBULANCIA s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 3 % na 48,3 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 312,0 tis. €.

312,0 tis. €
Tržby
48,3 tis. €
Zisk
464,6 tis. €
Celkové výnosy
338,0 tis. €
Aktíva
291,1 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť
42,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,4 tis., 2022 −1,6 tis., 2023 −3,3 tis., 2024 50,0 tis., 2025 48,3 tis.202144,4 tis.2022−1,6 tis.2023−3,3 tis.202450,0 tis.202548,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 169,5 tis., 2022 167,9 tis., 2023 229,1 tis., 2024 291,4 tis., 2025 312,0 tis.2021169,5 tis.2022167,9 tis.2023229,1 tis.2024291,4 tis.2025312,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 171,9 tis., 2022 186,2 tis., 2023 229,2 tis., 2024 364,7 tis., 2025 464,6 tis.2021171,9 tis.2022186,2 tis.2023229,2 tis.2024364,7 tis.2025464,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 12,8 tis., 2022 1,7 tis., 2023 2,4 tis., 2024 10,3 tis., 2025 1,9 tis.202112,8 tis.20221,7 tis.20232,4 tis.202410,3 tis.20251,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 312,0 tis. € 48,3 tis. €
2024 291,4 tis. € 50,0 tis. €
2023 229,1 tis. € -3,3 tis. €
2022 167,9 tis. € -1,6 tis. €
2021 169,5 tis. € 44,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok114,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky58,9 tis. €
  • Finančné účty164,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov235,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie48,3 tis. €
  • Rezervy8,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky38,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDIAMBULANCIA s. r. o. v konkurze?

MEDIAMBULANCIA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEDIAMBULANCIA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEDIAMBULANCIA s. r. o. tržby 312,0 tis. €.

Je firma MEDIAMBULANCIA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDIAMBULANCIA s. r. o. dosiahla zisk 48,3 tis. €.

Kde firma MEDIAMBULANCIA s. r. o. sídli?

MEDIAMBULANCIA s. r. o. má sídlo na adrese Devínska Nová Ves 6646, Bratislava, 841 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026