TEAMEX, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35691867
DIČ: 2020310160
IČ DPH: SK2020310160
Geologická 24, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Geologická 24, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.11
Dátum vzniku: 28. 5. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1997
Spisová značka: Sro/11133/B
Predmet podnikania (výber): projektová činnosť v investičnej výstavbe; výskumná a vývojová činnosť v oblasti urbanizmu, architektúry a stavebníctva; činnosť organizačných a ekonomických poradcov v oblasti urbanizmu, architektúry a stavebníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marian Meravý od 29. 10. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Eva Meravá od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TEAMEX, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 189 % na 15,0 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 72,6 tis. €.

72,6 tis. €
Tržby
15,0 tis. €
Zisk
51,8 tis. €
Aktíva
48,7 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,9 tis., 2022 357, 2023 497, 2024 5,2 tis., 2025 15,0 tis.20215,9 tis.2022357202349720245,2 tis.202515,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 41,8 tis., 2022 50,4 tis., 2023 42,1 tis., 2024 71,8 tis., 2025 72,6 tis.202141,8 tis.202250,4 tis.202342,1 tis.202471,8 tis.202572,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 72,6 tis. € 15,0 tis. €
2024 71,8 tis. € 5,2 tis. €
2023 42,1 tis. € 497 €
2022 50,4 tis. € 357 €
2021 41,8 tis. € 5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie48,7 tis. €
  • Záväzky3,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TEAMEX, spol. s r.o. v konkurze?

TEAMEX, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TEAMEX, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TEAMEX, spol. s r.o. tržby 72,6 tis. €.

Je firma TEAMEX, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TEAMEX, spol. s r.o. dosiahla zisk 15,0 tis. €.

Je TEAMEX, spol. s r.o. platiteľom DPH?

TEAMEX, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TEAMEX, spol. s r.o. sídli?

TEAMEX, spol. s r.o. má sídlo na adrese Geologická 24, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026