REGpharm Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35690712
DIČ: 2020309544
IČ DPH: SK2020309544
V záhradách 21, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: V záhradách 21, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.91
Dátum vzniku: 20. 5. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1996
Spisová značka: Sro/11026/B
Predmet podnikania (výber): maloobchod a veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovateľská činnosť; poradenská činnosť v oblasti personalistiky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Ťažký od 12. 4. 2005
    konateľspoločník
  • RNDr. Dana Ťažká od 28. 1. 2008
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REGpharm Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 43 % na 87,6 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 307,0 tis. €.

307,0 tis. €
Tržby
87,6 tis. €
Zisk
313,5 tis. €
Celkové výnosy
990,5 tis. €
Aktíva
964,9 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
47,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 95,0 tis., 2022 28,8 tis., 2023 44,7 tis., 2024 61,3 tis., 2025 87,6 tis.202195,0 tis.202228,8 tis.202344,7 tis.202461,3 tis.202587,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 325,1 tis., 2022 287,4 tis., 2023 229,2 tis., 2024 255,9 tis., 2025 307,0 tis.2021325,1 tis.2022287,4 tis.2023229,2 tis.2024255,9 tis.2025307,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 307,0 tis. € 87,6 tis. €
2024 255,9 tis. € 61,3 tis. €
2023 229,2 tis. € 44,7 tis. €
2022 287,4 tis. € 28,8 tis. €
2021 325,1 tis. € 95,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok383,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky45,3 tis. €
  • Finančné účty559,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov869,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie87,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky25,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REGpharm Slovakia, s.r.o. v konkurze?

REGpharm Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REGpharm Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REGpharm Slovakia, s.r.o. tržby 307,0 tis. €.

Je firma REGpharm Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REGpharm Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 87,6 tis. €.

Je REGpharm Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

REGpharm Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REGpharm Slovakia, s.r.o. sídli?

REGpharm Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese V záhradách 21, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026