MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35687487
DIČ: 2020348176
IČ DPH: SK2020348176
Nám. Hraničiarov 29, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. Hraničiarov 29, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.41
Dátum vzniku: 3. 4. 1996
Základné imanie: 49,8 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 1996
Spisová značka: Sro/10732/B
Predmet podnikania (výber): montáž a opravy kancelárskej a reprodukčnej techniky; kúpa tovarov za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo jeho predaja iným prevádzko…; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zdeněk Bednařík od 20. 10. 2004
    konateľspoločník
  • Silvia Lebedýnska od 20. 10. 2004
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 33 % na 90,2 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 796,3 tis. €.

796,3 tis. €
Tržby
90,2 tis. €
Zisk
802,5 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
472,7 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
38,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,5 tis., 2022 13,4 tis., 2023 9,4 tis., 2024 134,5 tis., 2025 90,2 tis.202124,5 tis.202213,4 tis.20239,4 tis.2024134,5 tis.202590,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 482,9 tis., 2022 627,4 tis., 2023 543,0 tis., 2024 934,0 tis., 2025 796,3 tis.2021482,9 tis.2022627,4 tis.2023543,0 tis.2024934,0 tis.2025796,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 796,3 tis. € 90,2 tis. €
2024 934,0 tis. € 134,5 tis. €
2023 543,0 tis. € 9,4 tis. €
2022 627,4 tis. € 13,4 tis. €
2021 482,9 tis. € 24,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Zásoby60,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky12,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky66,7 tis. €
  • Finančné účty9,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie49,8 tis. €
  • Kapitálové fondy3,9 tis. €
  • Fondy zo zisku5,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov323,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie90,2 tis. €
  • Rezervy7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky60,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky-52,6 tis. €
  • Bankové úvery607,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie230,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. v konkurze?

MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. tržby 796,3 tis. €.

Je firma MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. dosiahla zisk 90,2 tis. €.

Je MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. platiteľom DPH?

MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. sídli?

MAILTEC SLOVAKIA, spol. s r.o. má sídlo na adrese Nám. Hraničiarov 29, Bratislava, 851 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026