PAM - INVEST, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35687045
DIČ: 2020844276
IČ DPH: SK2020844276
Dunajská 25, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Dunajská 25, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.10
Dátum vzniku: 27. 3. 1996
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sa/1052/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky maj…; - kúpa tovaru rôzneho druhu za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo za účelom jeho predaj…; administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Ostrihoň od 18. 12. 2018
    člen predstavenstvaspoločník
  • Ing. Jaroslav Šuveg od 18. 12. 2018
    člen predstavenstva
  • Ing. Róbert Valent od 22. 7. 2024
    člen dozornej rady
  • Ing. arch. Zdenek Švec od 18. 12. 2018
    člen dozornej rady
  • Mgr. Renata Agoštonová od 22. 7. 2024
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PAM - INVEST, a.s. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 110,4 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 2,0 mil. €.

2,0 mil. €
Tržby
110,4 tis. €
Zisk
2,0 mil. €
Celkové výnosy
3,7 mil. €
Aktíva
469,6 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
47,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −164,8 tis., 2022 17,6 tis., 2023 103,8 tis., 2024 −7,0 tis., 2025 110,4 tis.2021−164,8 tis.202217,6 tis.2023103,8 tis.2024−7,0 tis.2025110,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 452,5 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,8 mil., 2025 2,0 mil.2021452,5 tis.20221,1 mil.20231,7 mil.20241,8 mil.20252,0 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 602,8 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,8 mil., 2025 2,0 mil.2021602,8 tis.20221,1 mil.20231,7 mil.20241,8 mil.20252,0 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 −35,5 tis., 2022 7,6 tis., 2023 32,2 tis., 2024 12,5 tis., 2025 28,9 tis.2021−35,5 tis.20227,6 tis.202332,2 tis.202412,5 tis.202528,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,0 mil. € 110,4 tis. €
2024 1,8 mil. € -7,0 tis. €
2023 1,7 mil. € 103,8 tis. €
2022 1,1 mil. € 17,6 tis. €
2021 452,5 tis. € -164,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,2 mil. €
  • Zásoby12,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky22,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky382,3 tis. €
  • Finančné účty133,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie20,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie33,2 tis. €
  • Kapitálové fondy615,0 tis. €
  • Fondy zo zisku6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-295,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie110,4 tis. €
  • Rezervy9,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,1 mil. €
  • Krátkodobé záväzky119,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PAM - INVEST, a.s. v konkurze?

PAM - INVEST, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PAM - INVEST, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PAM - INVEST, a.s. tržby 2,0 mil. €.

Je firma PAM - INVEST, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PAM - INVEST, a.s. dosiahla zisk 110,4 tis. €.

Je PAM - INVEST, a.s. platiteľom DPH?

PAM - INVEST, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PAM - INVEST, a.s. sídli?

PAM - INVEST, a.s. má sídlo na adrese Dunajská 25, Bratislava, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026