TYNAKOMERC spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35681535
DIČ: 2020326803
IČ DPH: SK2020326803
Mlynské nivy 54, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské nivy 54, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.15
Dátum vzniku: 10. 1. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1996
Spisová značka: Sro/10191/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; nákup a predaj tovaru v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod, veľkoobchod/; činnosť ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alena Nagyová od 24. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TYNAKOMERC spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 84 % na 3,2 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 74,0 tis. €.

74,0 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
41,8 tis. €
Aktíva
26,6 tis. €
Vlastné imanie
36 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −14,0 tis., 2022 9,9 tis., 2023 −69, 2024 20,3 tis., 2025 3,2 tis.2021−14,0 tis.20229,9 tis.2023−69202420,3 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,9 tis., 2022 73,7 tis., 2023 43,7 tis., 2024 114,8 tis., 2025 74,0 tis.202129,9 tis.202273,7 tis.202343,7 tis.2024114,8 tis.202574,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 74,0 tis. € 3,2 tis. €
2024 114,8 tis. € 20,3 tis. €
2023 43,7 tis. € -69 €
2022 73,7 tis. € 9,9 tis. €
2021 29,9 tis. € -14,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie26,6 tis. €
  • Záväzky15,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TYNAKOMERC spol. s r.o. v konkurze?

TYNAKOMERC spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TYNAKOMERC spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TYNAKOMERC spol. s r.o. tržby 74,0 tis. €.

Je firma TYNAKOMERC spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TYNAKOMERC spol. s r.o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je TYNAKOMERC spol. s r.o. platiteľom DPH?

TYNAKOMERC spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TYNAKOMERC spol. s r.o. sídli?

TYNAKOMERC spol. s r.o. má sídlo na adrese Mlynské nivy 54, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026