MARCO - SPEDITION, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35681420
DIČ: 2020355282
IČ DPH: SK2020355282
Šenkvická cesta 12, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šenkvická cesta 12, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 10. 1. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 1996
Spisová značka: Sro/10181/B
Predmet podnikania (výber): poskytovanie úverov nebankovým spôsobom z vlastných zdrojov; - medzinárodné a vnútroštátne zasieľateľstvo; - obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Pribul od 30. 4. 2019
    konateľspoločník
  • Mgr. Michal Hulák od 30. 4. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MARCO - SPEDITION, s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 492,8 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 4,8 mil. €.

4,8 mil. €
Tržby
492,8 tis. €
Zisk
4,8 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
500,3 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
17,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 412,4 tis., 2022 563,0 tis., 2023 546,0 tis., 2024 495,0 tis., 2025 492,8 tis.2021412,4 tis.2022563,0 tis.2023546,0 tis.2024495,0 tis.2025492,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,3 mil., 2022 6,3 mil., 2023 5,0 mil., 2024 4,5 mil., 2025 4,8 mil.20215,3 mil.20226,3 mil.20235,0 mil.20244,5 mil.20254,8 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 5,4 mil., 2022 6,3 mil., 2023 5,1 mil., 2024 4,6 mil., 2025 4,8 mil.20215,4 mil.20226,3 mil.20235,1 mil.20244,6 mil.20254,8 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 118,9 tis., 2022 151,8 tis., 2023 144,9 tis., 2024 130,8 tis., 2025 130,3 tis.2021118,9 tis.2022151,8 tis.2023144,9 tis.2024130,8 tis.2025130,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,8 mil. € 492,8 tis. €
2024 4,5 mil. € 495,0 tis. €
2023 5,0 mil. € 546,0 tis. €
2022 6,3 mil. € 563,0 tis. €
2021 5,3 mil. € 412,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok35,5 tis. €
  • Zásoby134 €
  • Krátkodobé pohľadávky651,4 tis. €
  • Finančné účty430,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy166 €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie492,8 tis. €
  • Rezervy38,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky577,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie895 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MARCO - SPEDITION, s.r.o. v konkurze?

MARCO - SPEDITION, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MARCO - SPEDITION, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MARCO - SPEDITION, s.r.o. tržby 4,8 mil. €.

Je firma MARCO - SPEDITION, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MARCO - SPEDITION, s.r.o. dosiahla zisk 492,8 tis. €.

Je MARCO - SPEDITION, s.r.o. platiteľom DPH?

MARCO - SPEDITION, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MARCO - SPEDITION, s.r.o. sídli?

MARCO - SPEDITION, s.r.o. má sídlo na adrese Šenkvická cesta 12, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026