PRUNUS MK, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34152385
DIČ: 2020145831
IČ DPH: SK2020145831
ul. Moravecká 1238/42, Topoľčianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: ul. Moravecká 1238/42, Topoľčianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 12. 12. 1996
Základné imanie: 73,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 1997
Spisová značka: Sro/2717/N
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; - drevovýroba; - maloobchod v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Kukučka od 6. 1. 2009
    konateľ
  • Vladimír Maňkovský od 6. 1. 2009
    konateľspoločník
  • Zuzana Kukučková od 21. 7. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRUNUS MK, spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 21,3 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
21,3 tis. €
Strata
1,1 mil. €
Celkové výnosy
550,9 tis. €
Aktíva
505,1 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
35,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 67,8 tis., 2022 60,6 tis., 2023 73,8 tis., 2024 96,8 tis., 2025 −21,3 tis.202167,8 tis.202260,6 tis.202373,8 tis.202496,8 tis.2025−21,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,1 mil.20211,5 mil.20221,6 mil.20231,4 mil.20241,4 mil.20251,1 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,5 mil., 2022 1,6 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,1 mil.20211,5 mil.20221,6 mil.20231,4 mil.20241,4 mil.20251,1 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 18,4 tis., 2022 16,6 tis., 2023 20,2 tis., 2024 25,9 tis., 2025 3,8 tis.202118,4 tis.202216,6 tis.202320,2 tis.202425,9 tis.20253,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € -21,3 tis. €
2024 1,4 mil. € 96,8 tis. €
2023 1,4 mil. € 73,8 tis. €
2022 1,6 mil. € 60,6 tis. €
2021 1,5 mil. € 67,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok170,2 tis. €
  • Zásoby2,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky155,4 tis. €
  • Finančné účty217,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie73,0 tis. €
  • Fondy zo zisku7,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov446,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-21,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky233 €
  • Krátkodobé záväzky45,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRUNUS MK, spol. s r.o. v konkurze?

PRUNUS MK, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRUNUS MK, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRUNUS MK, spol. s r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma PRUNUS MK, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRUNUS MK, spol. s r.o. vykázala stratu 21,3 tis. €.

Je PRUNUS MK, spol. s r.o. platiteľom DPH?

PRUNUS MK, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PRUNUS MK, spol. s r.o. sídli?

PRUNUS MK, spol. s r.o. má sídlo na adrese ul. Moravecká 1238/42, Topoľčianky, 951 93.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026