Stavprogres stavebná firma, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34147268
DIČ: 2020370099
Hrušovská ulica 386/96, Šamorín - Mliečno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hrušovská ulica 386/96, Šamorín - Mliečno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 24. 9. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/2289/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; nákup a predaj priemyselných stavebných, potravinárskych a ostatných výrobkov mimo komodít, na ktoré sú potrebné osob…; výroba transportného betónu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarína Kovácsová od 23. 1. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stavprogres stavebná firma, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 226 % na 17,6 tis. € a tržby jej narástli o 33 % na 71,6 tis. €.

71,6 tis. €
Tržby
17,6 tis. €
Zisk
59,2 tis. €
Aktíva
22,7 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 483, 2022 616, 2023 817, 2024 5,4 tis., 2025 17,6 tis.20214832022616202381720245,4 tis.202517,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,0 tis., 2022 5,5 tis., 2023 33,5 tis., 2024 53,8 tis., 2025 71,6 tis.20214,0 tis.20225,5 tis.202333,5 tis.202453,8 tis.202571,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 71,6 tis. € 17,6 tis. €
2024 53,8 tis. € 5,4 tis. €
2023 33,5 tis. € 817 €
2022 5,5 tis. € 616 €
2021 4,0 tis. € 483 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,7 tis. €
  • Záväzky36,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stavprogres stavebná firma, s.r.o. v konkurze?

Stavprogres stavebná firma, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stavprogres stavebná firma, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stavprogres stavebná firma, s.r.o. tržby 71,6 tis. €.

Je firma Stavprogres stavebná firma, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stavprogres stavebná firma, s.r.o. dosiahla zisk 17,6 tis. €.

Kde firma Stavprogres stavebná firma, s.r.o. sídli?

Stavprogres stavebná firma, s.r.o. má sídlo na adrese Hrušovská ulica 386/96, Šamorín - Mliečno, 931 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026