HP STROJÁRNE, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34145095
DIČ: 2020412592
IČ DPH: SK2020412592
Továrenská 49, Zlaté Moravce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Továrenská 49, Zlaté Moravce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.63
Dátum vzniku: 13. 8. 1996
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 9. 2001
Spisová značka: Sro/2461/N
Predmet podnikania (výber): výroba tovarov z plastov; prenájom nehnuteľností; - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslava Hollá od 3. 7. 2003
    konateľspoločník
  • Ing. Jozef Hollý od 26. 5. 2010
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Hollý od 5. 11. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HP STROJÁRNE, spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 23,8 tis. € a tržby jej narástli o 44 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
23,8 tis. €
Zisk
2,1 mil. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
2,1 tis. €
Vlastné imanie
100 %
Celková zadlženosť
53,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 87,6 tis., 2022 35,5 tis., 2023 4,6 tis., 2024 −140,6 tis., 2025 23,8 tis.202187,6 tis.202235,5 tis.20234,6 tis.2024−140,6 tis.202523,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 1,8 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,5 mil., 2025 2,2 mil.20211,8 mil.20221,8 mil.20231,9 mil.20241,5 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 23,8 tis. €
2024 1,5 mil. € -140,6 tis. €
2023 1,9 mil. € 4,6 tis. €
2022 1,8 mil. € 35,5 tis. €
2021 1,8 mil. € 87,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok9,9 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok325,5 tis. €
  • Zásoby260,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky376,9 tis. €
  • Finančné účty30,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie100,0 tis. €
  • Kapitálové fondy10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku9,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-140,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,8 tis. €
  • Rezervy21,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky54,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky657,1 tis. €
  • Bankové úvery238,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie38,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HP STROJÁRNE, spol. s r.o. v konkurze?

HP STROJÁRNE, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HP STROJÁRNE, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HP STROJÁRNE, spol. s r.o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma HP STROJÁRNE, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HP STROJÁRNE, spol. s r.o. dosiahla zisk 23,8 tis. €.

Je HP STROJÁRNE, spol. s r.o. platiteľom DPH?

HP STROJÁRNE, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HP STROJÁRNE, spol. s r.o. sídli?

HP STROJÁRNE, spol. s r.o. má sídlo na adrese Továrenská 49, Zlaté Moravce, 953 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026