REGALSISTEM s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34144994
DIČ: 2020387523
IČ DPH: SK2020387523
Soblahovská 7040, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Soblahovská 7040, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.11
Dátum vzniku: 12. 8. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 8. 1996
Spisová značka: Sro/1202/R
Predmet podnikania (výber): Práce vo výškach s použitím horolezeckej techniky - čistiace práce; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Rákoczi od 12. 8. 1996
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REGALSISTEM s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 462 % na 171,6 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 4,5 mil. €.

4,5 mil. €
Tržby
171,6 tis. €
Zisk
4,6 mil. €
Celkové výnosy
2,3 mil. €
Aktíva
1,9 mil. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
18,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 320,3 tis., 2022 440,0 tis., 2023 198,5 tis., 2024 30,6 tis., 2025 171,6 tis.2021320,3 tis.2022440,0 tis.2023198,5 tis.202430,6 tis.2025171,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,9 mil., 2022 5,1 mil., 2023 4,5 mil., 2024 3,7 mil., 2025 4,5 mil.20213,9 mil.20225,1 mil.20234,5 mil.20243,7 mil.20254,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,5 mil. € 171,6 tis. €
2024 3,7 mil. € 30,6 tis. €
2023 4,5 mil. € 198,5 tis. €
2022 5,1 mil. € 440,0 tis. €
2021 3,9 mil. € 320,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok2,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok328,0 tis. €
  • Zásoby104,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky221,9 tis. €
  • Finančné účty1,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie14,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,7 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie171,6 tis. €
  • Rezervy8,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky99 €
  • Krátkodobé záväzky470,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REGALSISTEM s.r.o. v konkurze?

REGALSISTEM s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REGALSISTEM s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REGALSISTEM s.r.o. tržby 4,5 mil. €.

Je firma REGALSISTEM s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REGALSISTEM s.r.o. dosiahla zisk 171,6 tis. €.

Je REGALSISTEM s.r.o. platiteľom DPH?

REGALSISTEM s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REGALSISTEM s.r.o. sídli?

REGALSISTEM s.r.o. má sídlo na adrese Soblahovská 7040, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026