KARPATY plus, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34144943
DIČ: 2020361816
IČ DPH: SK2020361816
Železničná 56, Senec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničná 56, Senec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 12. 8. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1996
Spisová značka: Sro/13455/B
Predmet podnikania (výber): nákup a predaj poľnohospodárskych potrieb; kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľ…; nákup a predaj živočíšnych výrobkov v rozsahu voľnej živnosti …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KARPATY plus, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 12 % na 182,5 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 637,6 tis. €.

637,6 tis. €
Tržby
182,5 tis. €
Zisk
649,1 tis. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
961,3 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť
75,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 127,5 tis., 2022 131,2 tis., 2023 89,3 tis., 2024 163,6 tis., 2025 182,5 tis.2021127,5 tis.2022131,2 tis.202389,3 tis.2024163,6 tis.2025182,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 477,5 tis., 2022 523,7 tis., 2023 640,0 tis., 2024 654,4 tis., 2025 637,6 tis.2021477,5 tis.2022523,7 tis.2023640,0 tis.2024654,4 tis.2025637,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 637,6 tis. € 182,5 tis. €
2024 654,4 tis. € 163,6 tis. €
2023 640,0 tis. € 89,3 tis. €
2022 523,7 tis. € 131,2 tis. €
2021 477,5 tis. € 127,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok394,2 tis. €
  • Zásoby3,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky326,4 tis. €
  • Finančné účty329,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy24,0 tis. €
  • Fondy zo zisku979 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov747,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie182,5 tis. €
  • Rezervy5,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky87,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KARPATY plus, s.r.o. v konkurze?

KARPATY plus, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KARPATY plus, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KARPATY plus, s.r.o. tržby 637,6 tis. €.

Je firma KARPATY plus, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KARPATY plus, s.r.o. dosiahla zisk 182,5 tis. €.

Je KARPATY plus, s.r.o. platiteľom DPH?

KARPATY plus, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KARPATY plus, s.r.o. sídli?

KARPATY plus, s.r.o. má sídlo na adrese Železničná 56, Senec, 903 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026