AVE - MOTO, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34144293
DIČ: 2020381770
IČ DPH: SK2020381770
Tehelná 5, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tehelná 5, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 26. 7. 1996
Základné imanie: 66,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 1996
Spisová značka: Sro/1186/R
Predmet podnikania (výber): - maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti; - sprostredkovateľská činnosť; - predaj dvojstopých motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Skrúcany od 26. 7. 1996
    konateľspoločník
  • Ladislav Masár od 26. 7. 1996
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AVE - MOTO, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 188,7 tis. € a tržby jej klesli o 23 % na 5,1 mil. €.

5,1 mil. €
Tržby
188,7 tis. €
Zisk
7,1 mil. €
Celkové výnosy
2,6 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
41,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 121,0 tis., 2022 168,4 tis., 2023 148,7 tis., 2024 172,9 tis., 2025 188,7 tis.2021121,0 tis.2022168,4 tis.2023148,7 tis.2024172,9 tis.2025188,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,7 mil., 2022 5,8 mil., 2023 6,3 mil., 2024 6,6 mil., 2025 5,1 mil.20214,7 mil.20225,8 mil.20236,3 mil.20246,6 mil.20255,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,1 mil. € 188,7 tis. €
2024 6,6 mil. € 172,9 tis. €
2023 6,3 mil. € 148,7 tis. €
2022 5,8 mil. € 168,4 tis. €
2021 4,7 mil. € 121,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok6,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 mil. €
  • Zásoby325,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,0 mil. €
  • Finančné účty80,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie94,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie66,0 tis. €
  • Kapitálové fondy166 €
  • Fondy zo zisku6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie188,7 tis. €
  • Rezervy100,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky222,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky632,1 tis. €
  • Bankové úvery330,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AVE - MOTO, s.r.o. v konkurze?

AVE - MOTO, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AVE - MOTO, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AVE - MOTO, s.r.o. tržby 5,1 mil. €.

Je firma AVE - MOTO, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AVE - MOTO, s.r.o. dosiahla zisk 188,7 tis. €.

Je AVE - MOTO, s.r.o. platiteľom DPH?

AVE - MOTO, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AVE - MOTO, s.r.o. sídli?

AVE - MOTO, s.r.o. má sídlo na adrese Tehelná 5, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026