CEVASERVIS 310, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34138579
DIČ: 2020358461
IČ DPH: SK2020358461
Cementárska 15, Stupava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cementárska 15, Stupava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.23
Dátum vzniku: 12. 4. 1996
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2001
Spisová značka: Sro/13378/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru v rozsahu voľnej živnosti za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); výroba plastových okien a dverí a ich montáž …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľuboš Ivica od 17. 9. 2003
    konateľ
  • Mgr. Barbora Karlovská od 14. 9. 2023
    konateľspoločník
  • Vladimír Novota od 14. 9. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CEVASERVIS 310, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 12,3 tis. € a tržby jej klesli o 80 % na 33,7 tis. €.

33,7 tis. €
Tržby
12,3 tis. €
Zisk
103,9 tis. €
Aktíva
-4,5 tis. €
Vlastné imanie
104 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 3,2 tis., 2023 −176,4 tis., 2024 −12,4 tis., 2025 12,3 tis.20212,4 tis.20223,2 tis.2023−176,4 tis.2024−12,4 tis.202512,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 732,6 tis., 2022 901,2 tis., 2023 859,3 tis., 2024 166,8 tis., 2025 33,7 tis.2021732,6 tis.2022901,2 tis.2023859,3 tis.2024166,8 tis.202533,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,7 tis. € 12,3 tis. €
2024 166,8 tis. € -12,4 tis. €
2023 859,3 tis. € -176,4 tis. €
2022 901,2 tis. € 3,2 tis. €
2021 732,6 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-4,5 tis. €
  • Záväzky108,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CEVASERVIS 310, s.r.o. v konkurze?

CEVASERVIS 310, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CEVASERVIS 310, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CEVASERVIS 310, s.r.o. tržby 33,7 tis. €.

Je firma CEVASERVIS 310, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CEVASERVIS 310, s.r.o. dosiahla zisk 12,3 tis. €.

Je CEVASERVIS 310, s.r.o. platiteľom DPH?

CEVASERVIS 310, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CEVASERVIS 310, s.r.o. sídli?

CEVASERVIS 310, s.r.o. má sídlo na adrese Cementárska 15, Stupava, 900 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026