Simig group, s r.o.

IČO 34134654 · DIČ 2020371375

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Trstice
Odvetvie (NACE)
Kovové výrobky · 25.11
Dátum vzniku
1996-02-08
Tržby 2023
11,7 tis. €
Výsledok hospodárenia 2023
-28,8 tis. €
Základné imanie
6,6 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/1782/T

Hlavný predmet podnikania
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ a za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľ…

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2023 11,7 tis. € -28,8 tis. €
2022 27,0 tis. € -1,8 tis. €
2021 11,1 tis. € -16,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Simig group, s r.o. v konkurze?

Simig group, s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Simig group, s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala Simig group, s r.o. tržby 11,7 tis. €.

Je Simig group, s r.o. platiteľom DPH?

Simig group, s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Simig group, s r.o. sídli?

Simig group, s r.o. má sídlo na adrese Trstice, 92542.