B & N TREND, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34129731
DIČ: 2020368515
Jahodná 404, Jahodná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jahodná 404, Jahodná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 6. 11. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/1579/T
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť; prevádzkovanie čerpacej stanice; nákup a predaj tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo za účelom jeho predaja iným … …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Knocik od 1. 9. 2015
    konateľspoločník
  • Ladislav Bugár od 6. 11. 1995
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B & N TREND, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 52 % na 3,0 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 5,9 tis. €.

5,9 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
111,2 tis. €
Aktíva
30,8 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,2 tis., 2022 2,9 tis., 2023 405, 2024 2,0 tis., 2025 3,0 tis.20214,2 tis.20222,9 tis.202340520242,0 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 22,3 tis., 2022 20,8 tis., 2023 6,3 tis., 2024 6,3 tis., 2025 5,9 tis.202122,3 tis.202220,8 tis.20236,3 tis.20246,3 tis.20255,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,9 tis. € 3,0 tis. €
2024 6,3 tis. € 2,0 tis. €
2023 6,3 tis. € 405 €
2022 20,8 tis. € 2,9 tis. €
2021 22,3 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,8 tis. €
  • Záväzky80,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B & N TREND, s.r.o. v konkurze?

B & N TREND, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B & N TREND, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B & N TREND, s.r.o. tržby 5,9 tis. €.

Je firma B & N TREND, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B & N TREND, s.r.o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Kde firma B & N TREND, s.r.o. sídli?

B & N TREND, s.r.o. má sídlo na adrese Jahodná 404, Jahodná, 930 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026