BÉTA II., spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34124683
DIČ: 2021029923
IČ DPH: SK2021029923
Ružová 19, Nesvady

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružová 19, Nesvady Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti herní a stávkových kancelárií 92.00
Dátum vzniku: 18. 7. 1995
Základné imanie: 33,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2005
Spisová značka: Sro/1518/N
Predmet podnikania (výber): - prevádzkovanie a prenájom nevýherných zábavných hracích prístrojov; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/; - kúpa a predaj tovaru iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Kiss od 11. 3. 2002
    konateľ
  • REBELS, s.r.o. od 28. 7. 2007
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BÉTA II., spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,9 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 8,4 tis. €.

8,4 tis. €
Tržby
1,9 tis. €
Zisk
84,6 tis. €
Aktíva
56,7 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,0 tis., 2022 3,9 tis., 2023 1,8 tis., 2024 −153, 2025 1,9 tis.20213,0 tis.20223,9 tis.20231,8 tis.2024−15320251,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,2 tis., 2022 10,1 tis., 2023 10,4 tis., 2024 9,5 tis., 2025 8,4 tis.202112,2 tis.202210,1 tis.202310,4 tis.20249,5 tis.20258,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,4 tis. € 1,9 tis. €
2024 9,5 tis. € -153 €
2023 10,4 tis. € 1,8 tis. €
2022 10,1 tis. € 3,9 tis. €
2021 12,2 tis. € 3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie56,7 tis. €
  • Záväzky27,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BÉTA II., spol. s r.o. v konkurze?

BÉTA II., spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BÉTA II., spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BÉTA II., spol. s r.o. tržby 8,4 tis. €.

Je firma BÉTA II., spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BÉTA II., spol. s r.o. dosiahla zisk 1,9 tis. €.

Je BÉTA II., spol. s r.o. platiteľom DPH?

BÉTA II., spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BÉTA II., spol. s r.o. sídli?

BÉTA II., spol. s r.o. má sídlo na adrese Ružová 19, Nesvady, 946 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026