MicroStep - PA spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34121510
DIČ: 2020418939
IČ DPH: SK2020418939
Nitrianska 1773/120, Partizánske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nitrianska 1773/120, Partizánske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.90
Dátum vzniku: 18. 5. 1995
Základné imanie: 18,9 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 1995
Spisová značka: Sro/19043/R
Predmet podnikania (výber): - výskum a vývoj v technickej oblasti; - výroba a montáž zariadení automatizačnej techniky, zariadení na spracovanie a prenos dát, zariadení na automatizáci…; - výroba a montáž strojov a zariadení pre všeobecné účely …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eva Stejskalová od 29. 4. 1996
    konateľ
  • Ing. Imrich Vargha od 19. 11. 2018
    konateľspoločník
  • Ing. Radovan Lagin od 19. 11. 2018
    konateľspoločník
  • MicroStep, spol. s r.o. od 17. 5. 2018
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MicroStep - PA spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 22 % na 1,1 tis. € a tržby jej klesli o 35 % na 183,0 tis. €.

183,0 tis. €
Tržby
1,1 tis. €
Zisk
227,0 tis. €
Celkové výnosy
241,3 tis. €
Aktíva
68,9 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
95,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 757, 2023 868, 2024 1,4 tis., 2025 1,1 tis.20211,7 tis.2022757202386820241,4 tis.20251,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 205,2 tis., 2022 156,4 tis., 2023 141,4 tis., 2024 281,9 tis., 2025 183,0 tis.2021205,2 tis.2022156,4 tis.2023141,4 tis.2024281,9 tis.2025183,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 183,0 tis. € 1,1 tis. €
2024 281,9 tis. € 1,4 tis. €
2023 141,4 tis. € 868 €
2022 156,4 tis. € 757 €
2021 205,2 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok299 €
  • Dlhodobý hmotný majetok810 €
  • Zásoby196,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,6 tis. €
  • Finančné účty38,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie890 €

Pasíva

  • Základné imanie18,9 tis. €
  • Fondy zo zisku2,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov46,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,1 tis. €
  • Rezervy12,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky18,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,4 tis. €
  • Bankové úvery97,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MicroStep - PA spol. s r.o. v konkurze?

MicroStep - PA spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MicroStep - PA spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MicroStep - PA spol. s r.o. tržby 183,0 tis. €.

Je firma MicroStep - PA spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MicroStep - PA spol. s r.o. dosiahla zisk 1,1 tis. €.

Je MicroStep - PA spol. s r.o. platiteľom DPH?

MicroStep - PA spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MicroStep - PA spol. s r.o. sídli?

MicroStep - PA spol. s r.o. má sídlo na adrese Nitrianska 1773/120, Partizánske, 958 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026