END, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34120521
DIČ: 2020412449
IČ DPH: SK2020412449
Moravecká 607/22, Topoľčianky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moravecká 607/22, Topoľčianky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.11
Dátum vzniku: 27. 4. 1995
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1995
Spisová značka: Sro/1291/N
Predmet podnikania (výber): - vydavatelské činnosti; - vydávanie kníh; - vydávanie novín …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Richter od 23. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Norbert Švec od 23. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Marián Kazík od 15. 10. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť END, spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 74,9 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 233,0 tis. €.

233,0 tis. €
Tržby
74,9 tis. €
Zisk
233,2 tis. €
Celkové výnosy
458,8 tis. €
Aktíva
421,9 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
57,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 53, 2022 32,0 tis., 2023 49,3 tis., 2024 62,6 tis., 2025 74,9 tis.202153202232,0 tis.202349,3 tis.202462,6 tis.202574,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 82,8 tis., 2022 140,9 tis., 2023 181,9 tis., 2024 203,4 tis., 2025 233,0 tis.202182,8 tis.2022140,9 tis.2023181,9 tis.2024203,4 tis.2025233,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 233,0 tis. € 74,9 tis. €
2024 203,4 tis. € 62,6 tis. €
2023 181,9 tis. € 49,3 tis. €
2022 140,9 tis. € 32,0 tis. €
2021 82,8 tis. € 53 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,7 tis. €
  • Zásoby20,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky62,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,1 tis. €
  • Finančné účty258,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku697 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov339,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie74,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky754 €
  • Krátkodobé záväzky36,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma END, spol. s r.o. v konkurze?

END, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma END, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala END, spol. s r.o. tržby 233,0 tis. €.

Je firma END, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 END, spol. s r.o. dosiahla zisk 74,9 tis. €.

Je END, spol. s r.o. platiteľom DPH?

END, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma END, spol. s r.o. sídli?

END, spol. s r.o. má sídlo na adrese Moravecká 607/22, Topoľčianky, 951 93.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026