Hammerbacher SK, a.s.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34119990
DIČ: 2020404243
IČ DPH: SK2020404243
Čierne blato 38, Pukanec

Základné údaje

Právna forma: Akciová spoločnosť
Sídlo: Čierne blato 38, Pukanec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nábytku 31.01
Dátum vzniku: 20. 4. 1995
Základné imanie: 431,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 1996
Spisová značka: Sa/96/N
Predmet podnikania (výber): - opracovanie a spracovanie dreva, výroba nábytku z dreva a ostatných materiálov na báze dreva; - výroba kovového laboratórneho, sedacieho, čalúneného nábytku, vrátane nábytku na báze plastov; - montáž interiérov a zariaďovanie bytových a nebytových interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Christoph Hammerbacher od 11. 4. 2024
    člen predstavenstva
  • Ing. Ján Konôpka od 16. 4. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Lenka Boriková od 16. 4. 2026
    člen predstavenstva
  • Ing. Jaroslav Borik od 16. 4. 2026
    člen dozornej rady
  • Ursula Hammerbacher od 16. 4. 2026
    člen dozornej rady
  • Zuzana Húsková od 16. 4. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Hammerbacher SK, a.s. v roku 2025 znížila zisk o 61 % na 174,0 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 10,5 mil. €.

10,5 mil. €
Tržby
174,0 tis. €
Zisk
10,9 mil. €
Celkové výnosy
11,9 mil. €
Aktíva
10,5 mil. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
41,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 917,5 tis., 2022 1,1 mil., 2023 742,8 tis., 2024 440,7 tis., 2025 174,0 tis.2021917,5 tis.20221,1 mil.2023742,8 tis.2024440,7 tis.2025174,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,2 mil., 2022 16,2 mil., 2023 14,7 mil., 2024 12,2 mil., 2025 10,5 mil.202116,2 mil.202216,2 mil.202314,7 mil.202412,2 mil.202510,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,5 mil. € 174,0 tis. €
2024 12,2 mil. € 440,7 tis. €
2023 14,7 mil. € 742,8 tis. €
2022 16,2 mil. € 1,1 mil. €
2021 16,2 mil. € 917,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok48,1 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok4,5 mil. €
  • Zásoby2,8 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky4,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky382,6 tis. €
  • Krátkodobý finančný majetok1,0 mil. €
  • Finančné účty3,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie10,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie431,5 tis. €
  • Kapitálové fondy1,1 mil. €
  • Fondy zo zisku6,8 mil. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie174,0 tis. €
  • Rezervy56,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky806,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky538,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie3,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Hammerbacher SK, a.s. v konkurze?

Hammerbacher SK, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hammerbacher SK, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hammerbacher SK, a.s. tržby 10,5 mil. €.

Je firma Hammerbacher SK, a.s. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Hammerbacher SK, a.s. dosiahla zisk 174,0 tis. €.

Je Hammerbacher SK, a.s. platiteľom DPH?

Hammerbacher SK, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hammerbacher SK, a.s. sídli?

Hammerbacher SK, a.s. má sídlo na adrese Čierne blato 38, Pukanec, 935 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026