ORTOLUX, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34119248
DIČ: 2020414506
Bešeňov 280, Bešeňov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bešeňov 280, Bešeňov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 5. 4. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/1207/N
Predmet podnikania (výber): - veľkoobchod s farmaceutickými výrobkami, zdravotníckou technikou a zdravotníckym materiálom; - sprostredkovateľská činnosť s farmaceutickými výrobkami, zdravotníckou technikou a zdravotníckym materiálom; Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení v odbore ortopédia …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslava Beňová od 13. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť ORTOLUX, spol. s r.o. v roku 2024 znížila zisk o 29 % na 2,6 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 120,4 tis. €.

120,4 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
133,1 tis. €
Aktíva
30,1 tis. €
Vlastné imanie
77 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,9 tis., 2021 817, 2022 1,8 tis., 2023 3,7 tis., 2024 2,6 tis.20201,9 tis.202181720221,8 tis.20233,7 tis.20242,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 88,2 tis., 2021 88,6 tis., 2022 103,1 tis., 2023 143,6 tis., 2024 120,4 tis.202088,2 tis.202188,6 tis.2022103,1 tis.2023143,6 tis.2024120,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 120,4 tis. € 2,6 tis. €
2023 143,6 tis. € 3,7 tis. €
2022 103,1 tis. € 1,8 tis. €
2021 88,6 tis. € 817 €
2020 88,2 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie30,1 tis. €
  • Záväzky103,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ORTOLUX, spol. s r.o. v konkurze?

ORTOLUX, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ORTOLUX, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala ORTOLUX, spol. s r.o. tržby 120,4 tis. €.

Je firma ORTOLUX, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 ORTOLUX, spol. s r.o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Kde firma ORTOLUX, spol. s r.o. sídli?

ORTOLUX, spol. s r.o. má sídlo na adrese Bešeňov 280, Bešeňov, 941 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026