GENERICA spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34119116
DIČ: 2020388898
IČ DPH: SK2020388898
Vrbovská č.39, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vrbovská č.39, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba základných farmaceutických výrobkov a farmaceutických prípravkov 21.10
Dátum vzniku: 4. 4. 1995
Základné imanie: 13,3 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 1995
Spisová značka: Sro/1126/T
Predmet podnikania (výber): obchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti formou veľkoobchodu a maloobchodu; sprostredkovateľská činnosť; nákup a predaj licencií, patentov, vynálezov, priemyselných vzorov a výrobných postupov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alena Jakubovská od 19. 5. 1999
    konateľspoločník
  • GENERICA Slovakia a.s. od 28. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GENERICA spol. s r.o. v roku 2025 dosiahla zisk 235,0 tis. € a tržby dosiahli 6,6 mil. €.

6,6 mil. €
Tržby
235,0 tis. €
Zisk
6,7 mil. €
Celkové výnosy
6,5 mil. €
Aktíva
5,5 mil. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
32,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,1 mil., 2022 972,9 tis., 2023 1,0 mil., 2024 629,5 tis., 2025 235,0 tis.20211,1 mil.2022972,9 tis.20231,0 mil.2024629,5 tis.2025235,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 6,7 mil., 2022 6,8 mil., 2023 7,1 mil., 2024 5,9 mil., 2025 6,6 mil.20216,7 mil.20226,8 mil.20237,1 mil.20245,9 mil.20256,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,6 mil. € 235,0 tis. €
2024 5,9 mil. € 629,5 tis. €
2023 7,1 mil. € 1,0 mil. €
2022 6,8 mil. € 972,9 tis. €
2021 6,7 mil. € 1,1 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok239,3 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok531,4 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok161,8 tis. €
  • Zásoby1,5 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Finančné účty3,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie31,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie13,3 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie235,0 tis. €
  • Rezervy23,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky915,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie57,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GENERICA spol. s r.o. v konkurze?

GENERICA spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GENERICA spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GENERICA spol. s r.o. tržby 6,6 mil. €.

Je firma GENERICA spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GENERICA spol. s r.o. dosiahla zisk 235,0 tis. €.

Je GENERICA spol. s r.o. platiteľom DPH?

GENERICA spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GENERICA spol. s r.o. sídli?

GENERICA spol. s r.o. má sídlo na adrese Vrbovská č.39, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026