KEISAN, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34117407
DIČ: 2021091996
IČ DPH: SK2021091996
Rybárska 2582/1B, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rybárska 2582/1B, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 9. 3. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2005
Spisová značka: Sro/537/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Bohumil Mikláš od 28. 6. 2007
    konateľspoločník
  • Ing. Peter Rehák od 20. 12. 2005
    konateľspoločník
  • Mgr. Andrea Snohová od 17. 7. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KEISAN, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 54 % na 45,7 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 351,7 tis. €.

351,7 tis. €
Tržby
45,7 tis. €
Zisk
364,4 tis. €
Celkové výnosy
294,2 tis. €
Aktíva
170,8 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
64,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,0 tis., 2022 33,1 tis., 2023 40,7 tis., 2024 29,7 tis., 2025 45,7 tis.202132,0 tis.202233,1 tis.202340,7 tis.202429,7 tis.202545,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 242,7 tis., 2022 254,1 tis., 2023 321,4 tis., 2024 357,4 tis., 2025 351,7 tis.2021242,7 tis.2022254,1 tis.2023321,4 tis.2024357,4 tis.2025351,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 351,7 tis. € 45,7 tis. €
2024 357,4 tis. € 29,7 tis. €
2023 321,4 tis. € 40,7 tis. €
2022 254,1 tis. € 33,1 tis. €
2021 242,7 tis. € 32,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok5,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok179,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky14,1 tis. €
  • Finančné účty94,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov117,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie45,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky106,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie949 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KEISAN, s.r.o. v konkurze?

KEISAN, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KEISAN, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KEISAN, s.r.o. tržby 351,7 tis. €.

Je firma KEISAN, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KEISAN, s.r.o. dosiahla zisk 45,7 tis. €.

Je KEISAN, s.r.o. platiteľom DPH?

KEISAN, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KEISAN, s.r.o. sídli?

KEISAN, s.r.o. má sídlo na adrese Rybárska 2582/1B, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026