AMANN Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34110321
DIČ: 2020381154
IČ DPH: SK2020381154
Saratovská 2361, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Saratovská 2361, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.41
Dátum vzniku: 2. 11. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 8. 1998
Spisová značka: Sro/355/R
Predmet podnikania (výber): - výroba nití; - úprava a spriadanie textilných vlákien; - sprostredkovanie obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Eva Benková od 1. 11. 2019
    konateľ
  • Ivan Cholakov od 4. 6. 2018
    konateľ
  • Amann International GmbH od 8. 10. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AMANN Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 42 % na 33,5 tis. € a tržby jej klesli o 4 % na 1,4 mil. €.

1,4 mil. €
Tržby
33,5 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
569,5 tis. €
Aktíva
432,9 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
20,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 84,4 tis., 2022 38,2 tis., 2023 16,0 tis., 2024 57,8 tis., 2025 33,5 tis.202184,4 tis.202238,2 tis.202316,0 tis.202457,8 tis.202533,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,4 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,4 mil.20211,6 mil.20221,5 mil.20231,4 mil.20241,5 mil.20251,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,5 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,4 mil.20211,6 mil.20221,5 mil.20231,5 mil.20241,5 mil.20251,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 25,6 tis., 2022 12,5 tis., 2023 5,1 tis., 2024 16,6 tis., 2025 14,3 tis.202125,6 tis.202212,5 tis.20235,1 tis.202416,6 tis.202514,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,4 mil. € 33,5 tis. €
2024 1,5 mil. € 57,8 tis. €
2023 1,4 mil. € 16,0 tis. €
2022 1,5 mil. € 38,2 tis. €
2021 1,6 mil. € 84,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok148,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky334,6 tis. €
  • Finančné účty85,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy8,6 tis. €
  • Fondy zo zisku183,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov200,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie33,5 tis. €
  • Rezervy10,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky120,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AMANN Slovakia s.r.o. v konkurze?

AMANN Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AMANN Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AMANN Slovakia s.r.o. tržby 1,4 mil. €.

Je firma AMANN Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AMANN Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 33,5 tis. €.

Je AMANN Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

AMANN Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AMANN Slovakia s.r.o. sídli?

AMANN Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Saratovská 2361, Trenčín, 911 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026