JUMA Nitra, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34108521
DIČ: 2020406960
IČ DPH: SK2020406960
Štúrova 72, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 72, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.73
Dátum vzniku: 4. 10. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1996
Spisová značka: Sro/635/N
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovateľská činnosť; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi; - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Filip Sládečka od 4. 5. 2022
    konateľ
  • Juraj Sládečka od 8. 6. 2022
    konateľspoločník
  • Nina Krbúšik od 4. 6. 2025
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JUMA Nitra, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 88 % na 31,2 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 1,7 mil. €.

1,7 mil. €
Tržby
31,2 tis. €
Zisk
1,9 mil. €
Celkové výnosy
5,2 mil. €
Aktíva
720,7 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť
20,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 55,8 tis., 2022 43,6 tis., 2023 61,3 tis., 2024 261,0 tis., 2025 31,2 tis.202155,8 tis.202243,6 tis.202361,3 tis.2024261,0 tis.202531,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,0 mil., 2022 1,4 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,7 mil.20211,0 mil.20221,4 mil.20231,7 mil.20241,8 mil.20251,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,7 mil. € 31,2 tis. €
2024 1,8 mil. € 261,0 tis. €
2023 1,7 mil. € 61,3 tis. €
2022 1,4 mil. € 43,6 tis. €
2021 1,0 mil. € 55,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok4,5 mil. €
  • Zásoby545,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky82,5 tis. €
  • Finančné účty76,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy132,8 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov549,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,2 tis. €
  • Rezervy824 €
  • Dlhodobé záväzky300,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 mil. €
  • Bankové úvery2,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie368,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JUMA Nitra, s.r.o. v konkurze?

JUMA Nitra, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JUMA Nitra, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JUMA Nitra, s.r.o. tržby 1,7 mil. €.

Je firma JUMA Nitra, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JUMA Nitra, s.r.o. dosiahla zisk 31,2 tis. €.

Je JUMA Nitra, s.r.o. platiteľom DPH?

JUMA Nitra, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JUMA Nitra, s.r.o. sídli?

JUMA Nitra, s.r.o. má sídlo na adrese Štúrova 72, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026