INTES TRNAVA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34107932
DIČ: 2020392924
IČ DPH: SK2020392924
Sladovnícka 13, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sladovnícka 13, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 21. 9. 1994
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1995
Spisová značka: Sro/562/T
Predmet podnikania (výber): školiaca činnosť v oblasti výpočtovej techniky; sprostredkovanie obchodu, veľkoobchod a maloobchod s výpočtovou technikou, spotrebnou elektronikou, zariadeniami a po…; vykonávanie montáže, opráv a údržby elektrických zariadení dodávateľským spôsobom v rozsahu: do 1 000 V v objektoch b… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Kanková od 30. 10. 2009
    konateľspoločník
  • Ing. Ivo Malý od 25. 3. 1999
    konateľspoločník
  • Ing. Edita Klusová od 29. 9. 2021
    spoločník
  • Ing. Milan Kralovič od 29. 9. 2021
    spoločník
  • Ivona Kankarová od 29. 9. 2021
    spoločník
  • Ján Kovačič od 29. 9. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INTES TRNAVA, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 38 % na 18,7 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 346,7 tis. €.

346,7 tis. €
Tržby
18,7 tis. €
Zisk
346,8 tis. €
Celkové výnosy
113,8 tis. €
Aktíva
36,7 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
65,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 28,3 tis., 2022 19,3 tis., 2023 25,3 tis., 2024 30,2 tis., 2025 18,7 tis.202128,3 tis.202219,3 tis.202325,3 tis.202430,2 tis.202518,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 282,6 tis., 2022 307,7 tis., 2023 339,0 tis., 2024 351,2 tis., 2025 346,7 tis.2021282,6 tis.2022307,7 tis.2023339,0 tis.2024351,2 tis.2025346,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 346,7 tis. € 18,7 tis. €
2024 351,2 tis. € 30,2 tis. €
2023 339,0 tis. € 25,3 tis. €
2022 307,7 tis. € 19,3 tis. €
2021 282,6 tis. € 28,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky28,2 tis. €
  • Finančné účty85,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Kapitálové fondy9,0 tis. €
  • Fondy zo zisku697 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,7 tis. €
  • Rezervy11,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky61,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INTES TRNAVA, s.r.o. v konkurze?

INTES TRNAVA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INTES TRNAVA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INTES TRNAVA, s.r.o. tržby 346,7 tis. €.

Je firma INTES TRNAVA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INTES TRNAVA, s.r.o. dosiahla zisk 18,7 tis. €.

Je INTES TRNAVA, s.r.o. platiteľom DPH?

INTES TRNAVA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INTES TRNAVA, s.r.o. sídli?

INTES TRNAVA, s.r.o. má sídlo na adrese Sladovnícka 13, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026