LUKOR SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34107380
DIČ: 2020397159
IČ DPH: SK2020397159
Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 9. 9. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1994
Spisová značka: Sro/43825/R
Predmet podnikania (výber): zasielateľstvo; predaj a opravy motorových vozidiel; požičiavanie a prenájom predmetov dlhodobej spotreby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Vanák od 29. 4. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LUKOR SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 52 % na 13,3 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 403,7 tis. €.

403,7 tis. €
Tržby
13,3 tis. €
Zisk
403,7 tis. €
Celkové výnosy
496,3 tis. €
Aktíva
198,3 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
81,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,8 tis., 2022 128,1 tis., 2023 29,0 tis., 2024 27,6 tis., 2025 13,3 tis.20219,8 tis.2022128,1 tis.202329,0 tis.202427,6 tis.202513,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,8 tis., 2022 258,4 tis., 2023 375,3 tis., 2024 374,3 tis., 2025 403,7 tis.202117,8 tis.2022258,4 tis.2023375,3 tis.2024374,3 tis.2025403,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 403,7 tis. € 13,3 tis. €
2024 374,3 tis. € 27,6 tis. €
2023 375,3 tis. € 29,0 tis. €
2022 258,4 tis. € 128,1 tis. €
2021 17,8 tis. € 9,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok220,5 tis. €
  • Zásoby11,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky190,4 tis. €
  • Finančné účty73,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov178,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie13,3 tis. €
  • Rezervy6,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky50,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky241,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LUKOR SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

LUKOR SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LUKOR SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LUKOR SLOVAKIA s.r.o. tržby 403,7 tis. €.

Je firma LUKOR SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LUKOR SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 13,3 tis. €.

Je LUKOR SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

LUKOR SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LUKOR SLOVAKIA s.r.o. sídli?

LUKOR SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Trenčín.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026