Búšlak s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34104623
DIČ: 2021130870
IČ DPH: SK2021130870
Dunajský Klátov 268, Dunajský Klátov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dunajský Klátov 268, Dunajský Klátov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.11
Dátum vzniku: 14. 7. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2004
Spisová značka: Sro/386/T
Predmet podnikania (výber): kúpa a predaj tovaru z rozsahu voľnej živnosti - jatočný dobytok; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Nagy od 4. 11. 2015
    konateľ
  • Pavel Bíró od 18. 5. 2022
    konateľ
  • ŠKOLSKÉ HOSPODÁRSTVO - BÚŠLAK, spol. s r.o. od 1. 7. 2010
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Búšlak s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 81 % na 12,2 tis. € a tržby jej narástli o 70 % na 338,2 tis. €.

338,2 tis. €
Tržby
12,2 tis. €
Strata
591,6 tis. €
Celkové výnosy
584,4 tis. €
Aktíva
193,1 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
−25,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,2 tis., 2022 22,4 tis., 2023 −235,0 tis., 2024 −63,4 tis., 2025 −12,2 tis.20211,2 tis.202222,4 tis.2023−235,0 tis.2024−63,4 tis.2025−12,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 309,8 tis., 2022 615,0 tis., 2023 273,6 tis., 2024 199,0 tis., 2025 338,2 tis.2021309,8 tis.2022615,0 tis.2023273,6 tis.2024199,0 tis.2025338,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 338,2 tis. € -12,2 tis. €
2024 199,0 tis. € -63,4 tis. €
2023 273,6 tis. € -235,0 tis. €
2022 615,0 tis. € 22,4 tis. €
2021 309,8 tis. € 1,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby321,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky243,5 tis. €
  • Finančné účty820 €
  • Časové rozlíšenie18,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy1,6 mil. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-1,4 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-12,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky256,8 tis. €
  • Bankové úvery134,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie2 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Búšlak s.r.o. v konkurze?

Búšlak s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Búšlak s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Búšlak s.r.o. tržby 338,2 tis. €.

Je firma Búšlak s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Búšlak s.r.o. vykázala stratu 12,2 tis. €.

Je Búšlak s.r.o. platiteľom DPH?

Búšlak s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Búšlak s.r.o. sídli?

Búšlak s.r.o. má sídlo na adrese Dunajský Klátov 268, Dunajský Klátov, 930 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026