UNAR, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34101586
DIČ: 2020398215
IČ DPH: SK2020398215
Priemyselný areál, Kolárovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselný areál, Kolárovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.73
Dátum vzniku: 26. 5. 1994
Základné imanie: 98,2 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 6. 1994
Spisová značka: Sro/281/N
Predmet podnikania (výber): - výroba nástrojov, náradia a iného tovaru z kovov; - výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely; - obchodná činnosť-maloobchod a veľkoobchod-v rozsahu voľných živností, na vykonávanie ktorej sa nevyžaduje zvláštne … …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Šramko od 26. 5. 1994
    konateľspoločník
  • Ján Szalai od 19. 8. 1996
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UNAR, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 9,3 tis. € a tržby jej klesli o 6 % na 434,6 tis. €.

434,6 tis. €
Tržby
9,3 tis. €
Strata
434,6 tis. €
Celkové výnosy
253,5 tis. €
Aktíva
136,9 tis. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
82,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 70,6 tis., 2022 95,0 tis., 2023 20,0 tis., 2024 4,5 tis., 2025 −9,3 tis.202170,6 tis.202295,0 tis.202320,0 tis.20244,5 tis.2025−9,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 513,2 tis., 2022 639,2 tis., 2023 596,3 tis., 2024 462,2 tis., 2025 434,6 tis.2021513,2 tis.2022639,2 tis.2023596,3 tis.2024462,2 tis.2025434,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 434,6 tis. € -9,3 tis. €
2024 462,2 tis. € 4,5 tis. €
2023 596,3 tis. € 20,0 tis. €
2022 639,2 tis. € 95,0 tis. €
2021 513,2 tis. € 70,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok34,2 tis. €
  • Zásoby1,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky84,4 tis. €
  • Finančné účty131,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie98,2 tis. €
  • Fondy zo zisku48,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-9,3 tis. €
  • Rezervy18,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky466 €
  • Krátkodobé záväzky98,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UNAR, s.r.o. v konkurze?

UNAR, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UNAR, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UNAR, s.r.o. tržby 434,6 tis. €.

Je firma UNAR, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UNAR, s.r.o. vykázala stratu 9,3 tis. €.

Je UNAR, s.r.o. platiteľom DPH?

UNAR, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UNAR, s.r.o. sídli?

UNAR, s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselný areál, Kolárovo, 946 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026