STAVMONT LEVICE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34101489
DIČ: 2020401834
IČ DPH: SK2020401834
Červenej armády 6, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Červenej armády 6, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 25. 5. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 6. 1994
Spisová značka: Sro/276/N
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť v rozsahu voľných ohlasovaných živností; - reklamná činnosť; - vedenie účtovnej evidencie …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Majtán od 26. 1. 2018
    konateľspoločník
  • Ján Slušný od 18. 3. 2002
    konateľspoločník
  • Miroslav Kúdela od 18. 3. 2002
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STAVMONT LEVICE s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 257,9 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
257,9 tis. €
Zisk
2,3 mil. €
Celkové výnosy
2,0 mil. €
Aktíva
1,1 mil. €
Vlastné imanie
46 %
Celková zadlženosť
32,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 83,6 tis., 2022 183,0 tis., 2023 66,0 tis., 2024 288,3 tis., 2025 257,9 tis.202183,6 tis.2022183,0 tis.202366,0 tis.2024288,3 tis.2025257,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,3 mil., 2022 2,0 mil., 2023 1,7 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,3 mil.20211,3 mil.20222,0 mil.20231,7 mil.20242,1 mil.20252,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € 257,9 tis. €
2024 2,1 mil. € 288,3 tis. €
2023 1,7 mil. € 66,0 tis. €
2022 2,0 mil. € 183,0 tis. €
2021 1,3 mil. € 83,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok103,1 tis. €
  • Zásoby2,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty289,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov813,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie257,9 tis. €
  • Rezervy24,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky11,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky104,1 tis. €
  • Bankové úvery770,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STAVMONT LEVICE s.r.o. v konkurze?

STAVMONT LEVICE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STAVMONT LEVICE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STAVMONT LEVICE s.r.o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma STAVMONT LEVICE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STAVMONT LEVICE s.r.o. dosiahla zisk 257,9 tis. €.

Je STAVMONT LEVICE s.r.o. platiteľom DPH?

STAVMONT LEVICE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma STAVMONT LEVICE s.r.o. sídli?

STAVMONT LEVICE s.r.o. má sídlo na adrese Červenej armády 6, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026