MRÁZ J., spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34101101
DIČ: 2020414132
IČ DPH: SK2020414132
M.R. Štefánika 1023/73, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M.R. Štefánika 1023/73, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava a inštalácia strojov a prístrojov 33.14
Dátum vzniku: 18. 5. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 1997
Spisová značka: Sro/255/N
Predmet podnikania (výber): - predaj elektrických strojov, prístrojov a zariadení; - reklamno propagačná činnosť; - upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivana Boháčová od 22. 2. 2021
    konateľ
  • Jaroslav Mráz od 18. 5. 1994
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MRÁZ J., spol. s r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 457 % na 117,7 tis. € a tržby jej narástli o 44 % na 393,1 tis. €.

393,1 tis. €
Tržby
117,7 tis. €
Zisk
394,7 tis. €
Celkové výnosy
892,2 tis. €
Aktíva
839,6 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
50,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 150,5 tis., 2022 −21,1 tis., 2023 3,7 tis., 2024 21,1 tis., 2025 117,7 tis.2021150,5 tis.2022−21,1 tis.20233,7 tis.202421,1 tis.2025117,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 292,2 tis., 2022 140,6 tis., 2023 190,9 tis., 2024 273,2 tis., 2025 393,1 tis.2021292,2 tis.2022140,6 tis.2023190,9 tis.2024273,2 tis.2025393,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 393,1 tis. € 117,7 tis. €
2024 273,2 tis. € 21,1 tis. €
2023 190,9 tis. € 3,7 tis. €
2022 140,6 tis. € -21,1 tis. €
2021 292,2 tis. € 150,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok409,2 tis. €
  • Zásoby835 €
  • Krátkodobé pohľadávky21,2 tis. €
  • Finančné účty461,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku122,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov592,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie117,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky36,0 tis. €
  • Bankové úvery16,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MRÁZ J., spol. s r.o. v konkurze?

MRÁZ J., spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MRÁZ J., spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MRÁZ J., spol. s r.o. tržby 393,1 tis. €.

Je firma MRÁZ J., spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MRÁZ J., spol. s r.o. dosiahla zisk 117,7 tis. €.

Je MRÁZ J., spol. s r.o. platiteľom DPH?

MRÁZ J., spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MRÁZ J., spol. s r.o. sídli?

MRÁZ J., spol. s r.o. má sídlo na adrese M.R. Štefánika 1023/73, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026