Agromarkt - poľnovýroba, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34099492
DIČ: 2020365314
IČ DPH: SK2020365314
Rohovce 290, Rohovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rohovce 290, Rohovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.50
Dátum vzniku: 18. 4. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 1994
Spisová značka: Sro/166/T
Predmet podnikania (výber): predaj, nákup a sprostredkovanie tovarov všetkého druhu, okrem tovarov, na ktoré sa vyžaduje osobitné povolenie; predaj, nákup a sprostredkovanie predaja osív, hnojív a agrochemikálií /okrem predaja jedov a žieravín v maloobchode/; odborná - poradenská činnosť v oblasti poľnohospodárstva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Eszter Öszi od 17. 5. 2022
    konateľ
  • GT- agro s.r.o. od 1. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Agromarkt - poľnovýroba, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 73 % na 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 249,8 tis. €.

249,8 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Strata
303,8 tis. €
Celkové výnosy
149,4 tis. €
Aktíva
123,9 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
−11,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,1 tis., 2022 51,2 tis., 2023 −89,1 tis., 2024 −12,2 tis., 2025 −3,3 tis.202120,1 tis.202251,2 tis.2023−89,1 tis.2024−12,2 tis.2025−3,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 286,9 tis., 2022 290,6 tis., 2023 228,7 tis., 2024 255,7 tis., 2025 249,8 tis.2021286,9 tis.2022290,6 tis.2023228,7 tis.2024255,7 tis.2025249,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 249,8 tis. € -3,3 tis. €
2024 255,7 tis. € -12,2 tis. €
2023 228,7 tis. € -89,1 tis. €
2022 290,6 tis. € 51,2 tis. €
2021 286,9 tis. € 20,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,2 tis. €
  • Zásoby37,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky84,9 tis. €
  • Finančné účty6,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy257,4 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-137,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky23,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Agromarkt - poľnovýroba, s.r.o. v konkurze?

Agromarkt - poľnovýroba, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Agromarkt - poľnovýroba, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Agromarkt - poľnovýroba, s.r.o. tržby 249,8 tis. €.

Je firma Agromarkt - poľnovýroba, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Agromarkt - poľnovýroba, s.r.o. vykázala stratu 3,3 tis. €.

Je Agromarkt - poľnovýroba, s.r.o. platiteľom DPH?

Agromarkt - poľnovýroba, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Agromarkt - poľnovýroba, s.r.o. sídli?

Agromarkt - poľnovýroba, s.r.o. má sídlo na adrese Rohovce 290, Rohovce, 930 30.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026