NCH SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34096043
DIČ: 2020385191
IČ DPH: SK2020385191
Drieňová 34, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Drieňová 34, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 14. 1. 1994
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1994
Spisová značka: Sro/10668/B
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja a predaj v rámci voľných ohlasovacích živností; podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi; prenájom strojov, prístrojov a zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jordan Brackett od 16. 7. 2026
    konateľ
  • NCH Corporation od 9. 9. 2026
    spoločník
  • NCH Hawkeye Holding, LLC od 19. 11. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť NCH SLOVAKIA s.r.o. v roku 2026 zvýšila zisk o 29 % na 648,7 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 11,8 mil. €.

11,8 mil. €
Tržby
648,7 tis. €
Zisk
12,0 mil. €
Celkové výnosy
4,0 mil. €
Aktíva
1,9 mil. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
17,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 252,0 tis., 2023 228,6 tis., 2024 606,2 tis., 2025 504,0 tis., 2026 648,7 tis.2022252,0 tis.2023228,6 tis.2024606,2 tis.2025504,0 tis.2026648,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 8,1 mil., 2023 8,9 mil., 2024 9,6 mil., 2025 10,7 mil., 2026 11,8 mil.20228,1 mil.20238,9 mil.20249,6 mil.202510,7 mil.202611,8 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 10,9 mil., 2026 12,0 mil.2022–2023–2024–202510,9 mil.202612,0 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 353,5 tis., 2026 288,7 tis.2022–2023–2024–2025353,5 tis.2026288,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 11,8 mil. € 648,7 tis. €
2025 10,7 mil. € 504,0 tis. €
2024 9,6 mil. € 606,2 tis. €
2023 8,9 mil. € 228,6 tis. €
2022 8,1 mil. € 252,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok10,8 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Zásoby222,6 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky186,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky2,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie38,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,3 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie648,7 tis. €
  • Rezervy1,1 mil. €
  • Krátkodobé záväzky955,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NCH SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

NCH SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NCH SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala NCH SLOVAKIA s.r.o. tržby 11,8 mil. €.

Je firma NCH SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 NCH SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 648,7 tis. €.

Je NCH SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

NCH SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NCH SLOVAKIA s.r.o. sídli?

NCH SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Drieňová 34, Bratislava, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026