T a J, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31723527
DIČ: 2020557011
IČ DPH: SK2020557011
Generála Svobodu 26, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Generála Svobodu 26, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 14. 3. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2004
Spisová značka: Sro/2876/P
Predmet podnikania (výber): - obchodná činnosť so zdravotníckym zariadením, zdravotníckym materiálom, zdravotníckymi pomôckami; - veľkoobchod s farmaceutickými výrobkami; - obchodná činnosť s kozmetickými prípravkami, čajovinami a poživatinami …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • PharmDr. Katarína Gurka Šimanská, MPH od 30. 11. 2010
    konateľspoločník
  • PharmDr. Tatiana Šimanská od 14. 3. 1996
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť T a J, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 21 % na 49,1 tis. € a tržby jej ostali na 3,2 mil. €.

3,2 mil. €
Tržby
49,1 tis. €
Zisk
3,2 mil. €
Celkové výnosy
585,0 tis. €
Aktíva
76,5 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
15,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,5 tis., 2022 33,2 tis., 2023 54,9 tis., 2024 40,5 tis., 2025 49,1 tis.202138,5 tis.202233,2 tis.202354,9 tis.202440,5 tis.202549,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,5 mil., 2022 2,8 mil., 2023 3,0 mil., 2024 3,2 mil., 2025 3,2 mil.20212,5 mil.20222,8 mil.20233,0 mil.20243,2 mil.20253,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,2 mil. € 49,1 tis. €
2024 3,2 mil. € 40,5 tis. €
2023 3,0 mil. € 54,9 tis. €
2022 2,8 mil. € 33,2 tis. €
2021 2,5 mil. € 38,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok938 €
  • Dlhodobý hmotný majetok195,2 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok26,2 tis. €
  • Zásoby133,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky216,9 tis. €
  • Finančné účty12,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku663 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie49,1 tis. €
  • Rezervy14,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky7,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky391,8 tis. €
  • Bankové úvery94,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma T a J, s.r.o. v konkurze?

T a J, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma T a J, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala T a J, s.r.o. tržby 3,2 mil. €.

Je firma T a J, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 T a J, s.r.o. dosiahla zisk 49,1 tis. €.

Je T a J, s.r.o. platiteľom DPH?

T a J, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma T a J, s.r.o. sídli?

T a J, s.r.o. má sídlo na adrese Generála Svobodu 26, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026