TAMPEX Co., s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31722512
DIČ: 2021282384
A. Svianteka 2548/10, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Svianteka 2548/10, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 29. 2. 1996
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/2835/P
Predmet podnikania (výber): - sprostredkovanie obchodu a služieb; - prenájom nebytových priestorov; - obchodná činnosť v sortimente: potraviny, nápoje, tabakové výrobky, zelenina, ovocie, mlieko, mliečne výrobky, mraz… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Mikloš od 7. 6. 1996
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TAMPEX Co., s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,0 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 5,5 tis. €.

5,5 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Strata
3,9 tis. €
Aktíva
337 €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 198, 2022 205, 2023 −410, 2024 2,3 tis., 2025 −2,0 tis.202119820222052023−41020242,3 tis.2025−2,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,6 tis., 2022 10,3 tis., 2023 5,2 tis., 2024 8,7 tis., 2025 5,5 tis.20217,6 tis.202210,3 tis.20235,2 tis.20248,7 tis.20255,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,5 tis. € -2,0 tis. €
2024 8,7 tis. € 2,3 tis. €
2023 5,2 tis. € -410 €
2022 10,3 tis. € 205 €
2021 7,6 tis. € 198 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie337 €
  • Záväzky3,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TAMPEX Co., s. r. o. v konkurze?

TAMPEX Co., s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TAMPEX Co., s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TAMPEX Co., s. r. o. tržby 5,5 tis. €.

Je firma TAMPEX Co., s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TAMPEX Co., s. r. o. vykázala stratu 2,0 tis. €.

Kde firma TAMPEX Co., s. r. o. sídli?

TAMPEX Co., s. r. o. má sídlo na adrese A. Svianteka 2548/10, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026