SAMBER, s.r.o. Čeľovce

Aktívna spoločnosť
IČO: 31711294
DIČ: 2020507401
IČ DPH: SK2020507401
Čeľovce 115, Čeľovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čeľovce 115, Čeľovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 26. 7. 1995
Základné imanie: 16,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 8. 1995
Spisová značka: Sro/6504/V
Predmet podnikania (výber): - maloobchod a veľkoobchod-drevo, piliarske výrobky, výrobky z dreva, kovu, plastov, gumy a pryže, skla, keramiky a p…; - veľkoobchod-farmaceutický tovar; - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Krupská od 4. 11. 2021
    konateľspoločník
  • Ing. Ľubomír Krupský od 1. 7. 2004
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SAMBER, s.r.o. Čeľovce v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 44,8 tis. € a tržby jej narástli o 16 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
44,8 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
633,9 tis. €
Aktíva
602,6 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
5,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 56,1 tis., 2022 46,5 tis., 2023 151,9 tis., 2024 48,0 tis., 2025 44,8 tis.202156,1 tis.202246,5 tis.2023151,9 tis.202448,0 tis.202544,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,8 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,5 mil.20211,8 mil.20221,2 mil.20231,7 mil.20241,3 mil.20251,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,8 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,3 mil., 2025 1,5 mil.20211,8 mil.20221,2 mil.20231,7 mil.20241,3 mil.20251,5 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 15,0 tis., 2022 12,3 tis., 2023 40,4 tis., 2024 12,8 tis., 2025 13,5 tis.202115,0 tis.202212,3 tis.202340,4 tis.202412,8 tis.202513,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 44,8 tis. €
2024 1,3 mil. € 48,0 tis. €
2023 1,7 mil. € 151,9 tis. €
2022 1,2 mil. € 46,5 tis. €
2021 1,8 mil. € 56,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,9 tis. €
  • Zásoby220 €
  • Dlhodobé pohľadávky255,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky290,4 tis. €
  • Finančné účty64,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie16,6 tis. €
  • Fondy zo zisku66 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov541,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie44,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky17,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SAMBER, s.r.o. Čeľovce v konkurze?

SAMBER, s.r.o. Čeľovce nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SAMBER, s.r.o. Čeľovce tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SAMBER, s.r.o. Čeľovce tržby 1,5 mil. €.

Je firma SAMBER, s.r.o. Čeľovce v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SAMBER, s.r.o. Čeľovce dosiahla zisk 44,8 tis. €.

Je SAMBER, s.r.o. Čeľovce platiteľom DPH?

SAMBER, s.r.o. Čeľovce je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SAMBER, s.r.o. Čeľovce sídli?

SAMBER, s.r.o. Čeľovce má sídlo na adrese Čeľovce 115, Čeľovce, 076 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026