LAVO, s.r.o. Košice

Aktívna spoločnosť
IČO: 31707904
DIČ: 2020493024
IČ DPH: SK2020493024
Rastislavova 100, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rastislavova 100, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.29
Dátum vzniku: 12. 5. 1995
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 19. 6. 1995
Spisová značka: Sro/6210/V
Predmet podnikania (výber): - maloobchodný predaj pohonných hmôt; - predaj dvojstopových motorových vozidiel; - sprostredkovanie obchodu a dopravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Viera Vojvodová od 12. 5. 1995
    konateľspoločník
  • Štefan Vojvoda od 6. 9. 2021
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LAVO, s.r.o. Košice v roku 2025 zvýšila zisk o 77 % na 15,4 tis. € a tržby jej narástli o 36 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
15,4 tis. €
Zisk
2,4 mil. €
Celkové výnosy
863,1 tis. €
Aktíva
44,5 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
2,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,4 tis., 2022 6,2 tis., 2023 5,0 tis., 2024 8,7 tis., 2025 15,4 tis.202115,4 tis.20226,2 tis.20235,0 tis.20248,7 tis.202515,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,3 mil., 2023 1,9 mil., 2024 1,8 mil., 2025 2,4 mil.20211,9 mil.20222,3 mil.20231,9 mil.20241,8 mil.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € 15,4 tis. €
2024 1,8 mil. € 8,7 tis. €
2023 1,9 mil. € 5,0 tis. €
2022 2,3 mil. € 6,2 tis. €
2021 1,9 mil. € 15,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky546,5 tis. €
  • Finančné účty274,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov21,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie15,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky657 €
  • Krátkodobé záväzky817,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LAVO, s.r.o. Košice v konkurze?

LAVO, s.r.o. Košice nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LAVO, s.r.o. Košice tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LAVO, s.r.o. Košice tržby 2,4 mil. €.

Je firma LAVO, s.r.o. Košice v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LAVO, s.r.o. Košice dosiahla zisk 15,4 tis. €.

Je LAVO, s.r.o. Košice platiteľom DPH?

LAVO, s.r.o. Košice je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LAVO, s.r.o. Košice sídli?

LAVO, s.r.o. Košice má sídlo na adrese Rastislavova 100, Košice, 040 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026