REKOS spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31704069
DIČ: 2020512186
IČ DPH: SK2020512186
Perečínska 4511, Snina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Perečínska 4511, Snina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Inžinierske stavby 42.21
Dátum vzniku: 23. 2. 1995
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 1995
Spisová značka: Sro/2195/P
Predmet podnikania (výber): - vykonávanie inžinierských stavieb (vrátane vybavenia sídlištných celkov); - vykonávanie priemyselných stavieb; - vykonávanie bytových a občianskych stavieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Kotos od 17. 3. 2006
    konateľspoločník
  • Jarmila Kotosová od 1. 4. 2004
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť REKOS spol. s r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 5,9 tis. € a tržby jej narástli o 13 % na 536,7 tis. €.

536,7 tis. €
Tržby
5,9 tis. €
Zisk
537,1 tis. €
Celkové výnosy
462,7 tis. €
Aktíva
79,5 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť
55,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −160,2 tis., 2022 1,3 tis., 2023 4,4 tis., 2024 −62,8 tis., 2025 5,9 tis.2021−160,2 tis.20221,3 tis.20234,4 tis.2024−62,8 tis.20255,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 376,2 tis., 2022 808,3 tis., 2023 719,1 tis., 2024 476,6 tis., 2025 536,7 tis.2021376,2 tis.2022808,3 tis.2023719,1 tis.2024476,6 tis.2025536,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 536,7 tis. € 5,9 tis. €
2024 476,6 tis. € -62,8 tis. €
2023 719,1 tis. € 4,4 tis. €
2022 808,3 tis. € 1,3 tis. €
2021 376,2 tis. € -160,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok285,7 tis. €
  • Zásoby3,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky106,5 tis. €
  • Finančné účty62,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy194,8 tis. €
  • Fondy zo zisku17,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-148,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,9 tis. €
  • Rezervy10,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky361,3 tis. €
  • Bankové úvery8,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma REKOS spol. s r.o. v konkurze?

REKOS spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma REKOS spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala REKOS spol. s r.o. tržby 536,7 tis. €.

Je firma REKOS spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 REKOS spol. s r.o. dosiahla zisk 5,9 tis. €.

Je REKOS spol. s r.o. platiteľom DPH?

REKOS spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma REKOS spol. s r.o. sídli?

REKOS spol. s r.o. má sídlo na adrese Perečínska 4511, Snina, 069 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026