MVE SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31700748
DIČ: 2020723529
IČ DPH: SK2020723529
Mlynské Nivy 56, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynské Nivy 56, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 19. 12. 1994
Základné imanie: 50,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2008
Spisová značka: Sro/100604/B
Predmet podnikania (výber): - podnikateľské poradenstvo; - sprostredkovateľská činnosť; - prenájom priemyselného tovaru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Orlovský od 13. 6. 2012
    konateľ
  • Mgr. Zuzana Májeková od 9. 10. 2023
    konateľ
  • SLOR, s.r.o. od 28. 9. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MVE SK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 29,6 tis. € a tržby jej klesli o 46 % na 209,3 tis. €.

209,3 tis. €
Tržby
29,6 tis. €
Zisk
225,8 tis. €
Celkové výnosy
1,0 mil. €
Aktíva
702,1 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
70,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,1 tis., 2022 −66,0 tis., 2023 229,2 tis., 2024 230,7 tis., 2025 29,6 tis.20215,1 tis.2022−66,0 tis.2023229,2 tis.2024230,7 tis.202529,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 246,6 tis., 2022 135,6 tis., 2023 406,3 tis., 2024 389,6 tis., 2025 209,3 tis.2021246,6 tis.2022135,6 tis.2023406,3 tis.2024389,6 tis.2025209,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 209,3 tis. € 29,6 tis. €
2024 389,6 tis. € 230,7 tis. €
2023 406,3 tis. € 229,2 tis. €
2022 135,6 tis. € -66,0 tis. €
2021 246,6 tis. € 5,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok467,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky522,3 tis. €
  • Finančné účty37,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie727 €

Pasíva

  • Základné imanie50,0 tis. €
  • Kapitálové fondy520,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov97,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie29,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky157 €
  • Krátkodobé záväzky258,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie67,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MVE SK, s.r.o. v konkurze?

MVE SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MVE SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MVE SK, s.r.o. tržby 209,3 tis. €.

Je firma MVE SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MVE SK, s.r.o. dosiahla zisk 29,6 tis. €.

Je MVE SK, s.r.o. platiteľom DPH?

MVE SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MVE SK, s.r.o. sídli?

MVE SK, s.r.o. má sídlo na adrese Mlynské Nivy 56, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026