PROMPT CNC s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31698182
DIČ: 2020489603
IČ DPH: SK2020489603
Jesenského 19, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jesenského 19, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.66
Dátum vzniku: 24. 10. 1994
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 1995
Spisová značka: Sro/38458/P
Predmet podnikania (výber): - projekčná, konštrukčná a poradenská činnosť v elektrotechnike, oprava a výroba strojov; - poradenská,projekčná a konštrukčná činnosť, oprava a výroba strojov v strojárstve; - veľkoobchod a maloobchod, sprostredkovanie v oblasti: potravinárske výrobky, priemyselný tovar, výpočtová a kancelá…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľudovít Körösi od 24. 10. 1994
    konateľspoločník
  • Szabolcs Perényi od 27. 5. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PROMPT CNC s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 4,7 tis. € a tržby jej klesli o 62 % na 2,4 mil. €.

2,4 mil. €
Tržby
4,7 tis. €
Zisk
2,5 mil. €
Celkové výnosy
4,3 mil. €
Aktíva
773,0 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
−0,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 540,0 tis., 2022 297,5 tis., 2023 84,6 tis., 2024 112,1 tis., 2025 4,7 tis.2021540,0 tis.2022297,5 tis.202384,6 tis.2024112,1 tis.20254,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,3 mil., 2022 922,8 tis., 2023 6,5 mil., 2024 6,4 mil., 2025 2,4 mil.202111,3 mil.2022922,8 tis.20236,5 mil.20246,4 mil.20252,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,4 mil. € 4,7 tis. €
2024 6,4 mil. € 112,1 tis. €
2023 6,5 mil. € 84,6 tis. €
2022 922,8 tis. € 297,5 tis. €
2021 11,3 mil. € 540,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby943,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky11,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky799,8 tis. €
  • Finančné účty2,6 mil. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku700 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov760,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,7 tis. €
  • Rezervy4,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky604,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,7 mil. €
  • Časové rozlíšenie19 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PROMPT CNC s. r. o. v konkurze?

PROMPT CNC s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PROMPT CNC s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PROMPT CNC s. r. o. tržby 2,4 mil. €.

Je firma PROMPT CNC s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PROMPT CNC s. r. o. dosiahla zisk 4,7 tis. €.

Je PROMPT CNC s. r. o. platiteľom DPH?

PROMPT CNC s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PROMPT CNC s. r. o. sídli?

PROMPT CNC s. r. o. má sídlo na adrese Jesenského 19, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026