Tandem plus crc, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31696287
DIČ: 2020503881
IČ DPH: SK2020503881
Markušovská cesta 14, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Markušovská cesta 14, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nábytku 31.01
Dátum vzniku: 20. 9. 1994
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 1994
Spisová značka: Sro/5178/V
Predmet podnikania (výber): obchodná činnosť v odbore: poľnohospodárske produkty, potraviny, mäso, ovocie, zelenina, alkoholické nealkoholické ná…; sprostredkovanie obchodu; prenájom hnuteľných vecí a nehnuteľností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Maroš Ďurík od 20. 9. 1994
    konateľspoločník
  • Ing. Vladimír Dvořák od 24. 11. 1999
    konateľspoločník
  • Jozef Šimčák od 26. 11. 2004
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tandem plus crc, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 942 % na 159,8 tis. € a tržby jej narástli o 42 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
159,8 tis. €
Zisk
3,0 mil. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
1,3 mil. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť
47,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 96,0 tis., 2022 51,3 tis., 2023 73,9 tis., 2024 15,3 tis., 2025 159,8 tis.202196,0 tis.202251,3 tis.202373,9 tis.202415,3 tis.2025159,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,4 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,7 mil., 2024 1,6 mil., 2025 2,2 mil.20211,4 mil.20221,5 mil.20231,7 mil.20241,6 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 159,8 tis. €
2024 1,6 mil. € 15,3 tis. €
2023 1,7 mil. € 73,9 tis. €
2022 1,5 mil. € 51,3 tis. €
2021 1,4 mil. € 96,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok445,8 tis. €
  • Zásoby347,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky119,2 tis. €
  • Finančné účty761,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy14,4 tis. €
  • Fondy zo zisku11,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie159,8 tis. €
  • Rezervy14,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky74,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky284,0 tis. €
  • Bankové úvery27,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie412 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tandem plus crc, s. r. o. v konkurze?

Tandem plus crc, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tandem plus crc, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tandem plus crc, s. r. o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma Tandem plus crc, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tandem plus crc, s. r. o. dosiahla zisk 159,8 tis. €.

Je Tandem plus crc, s. r. o. platiteľom DPH?

Tandem plus crc, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tandem plus crc, s. r. o. sídli?

Tandem plus crc, s. r. o. má sídlo na adrese Markušovská cesta 14, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026