ANATT spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 31682596
DIČ: 2020519402
IČ DPH: SK2020519402
Kvetná 5301/14, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kvetná 5301/14, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.31
Dátum vzniku: 21. 12. 1993
Základné imanie: 240,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 1998
Spisová značka: Sro/1448/P
Predmet podnikania (výber): - poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom; - automatizované spracovanie dát; - spracovanie polymérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Leško od 17. 2. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANATT spol. s r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 21,7 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 1,9 mil. €.

1,9 mil. €
Tržby
21,7 tis. €
Strata
1,9 mil. €
Celkové výnosy
483,8 tis. €
Aktíva
247,6 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
2,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,6 tis., 2022 9,0 tis., 2023 3,5 tis., 2024 31,8 tis., 2025 −21,7 tis.20217,6 tis.20229,0 tis.20233,5 tis.202431,8 tis.2025−21,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,5 tis., 2022 52,1 tis., 2023 642,0 tis., 2024 2,1 mil., 2025 1,9 mil.202161,5 tis.202252,1 tis.2023642,0 tis.20242,1 mil.20251,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,9 mil. € -21,7 tis. €
2024 2,1 mil. € 31,8 tis. €
2023 642,0 tis. € 3,5 tis. €
2022 52,1 tis. € 9,0 tis. €
2021 61,5 tis. € 7,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,2 tis. €
  • Zásoby57 €
  • Krátkodobé pohľadávky413,2 tis. €
  • Finančné účty57,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie240,0 tis. €
  • Fondy zo zisku24,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-21,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky123,1 tis. €
  • Bankové úvery111,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANATT spol. s r.o. v konkurze?

ANATT spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANATT spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANATT spol. s r.o. tržby 1,9 mil. €.

Je firma ANATT spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANATT spol. s r.o. vykázala stratu 21,7 tis. €.

Je ANATT spol. s r.o. platiteľom DPH?

ANATT spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANATT spol. s r.o. sídli?

ANATT spol. s r.o. má sídlo na adrese Kvetná 5301/14, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026